Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

licne blamaze,koje ce pomoci drugim forumasima,da izbegnu iste ili slicne situacija.
ulazim u hotelski lift,spustam se u foaje hotela.u liftu ogromno ogledalo,ogledam se u njemu i divim se prirodi i njenoj ruci.bolje od toga sto sam video u ogledalu,priroda nije mogla da stvori.ogledam se i divim se prirodi.zadovoljan,spreman za nastupajuce vece,shvatim,da jos kad bi prdnuo,taj prdez bi bio zavrsni pokret tvorca.malo se skoncentrisem,i prdnem.ali ne prdnem ono prrr...nego prdnem,tako jako,da sam pomislio da mi jedebelo crevo izletelo iz bulje.par stotinki neprijatnosti oko i sa dupetom,pretvorilo se u osecaj rasterecenosti.i taman kad sam pomislio,da je to TO.lift staje!otvaraju se vrata ispred lifta jedan par,covek,zena i dete.pokusali su samo da udju,ali samo pokusali.ostali su u tom polozaju,sa takvim grimasama,grimasama bola....ukoceni.lift se ponovo zatvorio,i ja izblamiran nastavim dalje sam.
naravucenije:nikad,ali bas nikad nemojte predeti u liftu,NIKAD!
sto se tice prednje, nikad ne predite kada neka clanica ukljuci cam na MSN. moze se desiti da vas notebook ima ugradjeni mikrofon o kojem ne znate a ona pojacane zvucnike do daske!

oops
sto se tice prednje, nikad ne predite kada neka clanica ukljuci cam na MSN. moze se desiti da vas notebook ima ugradjeni mikrofon o kojem ne znate a ona pojacane zvucnike do daske!

oops

a mislis da te neke clanice nikad ne prde? lollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
hotelski liftovi cesto imaju kameru iza ogledala, cisto da znaju neke clanice koje namestaju dekolte bas u liftu!

wink
mornaru,nije poenta da li prde ili ne.
normalno da prde,prdimo svi,pa cak i papagaji.poenta je da kad vec opustas taj misic,to uradis suptilno,tiho,kao agent 007.
i nije ovo tema samo o prdenju!o svemu,sto nas je dovelu u neprijatnu situaciju pred drugima.
sta su gejziri i vulkani,a?
pa obicni zemljini prdezi,neki malo slabiji,neki malo jaci,a neki ubitacni.
zar zene prde? shock

lol

a kod nas se kaze prdnjave po cio dan lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
(http://casopisvino.co.rs/blog/wp-content/uploads/2010/03/pampur-300x266.jpg)
prilikom ulaska u lift obavezno u dzepu...
to je narucenije...
...
pozove me kum da mu krstim decu u crnoj gori.dodjem jutarnjim letom bgd.-tivat obavimo tu svetu duznost i odemo na rucak.tamo stari kum izneo lozu od pre dinosaurusa,koju je cuvao specijalno za taj dan.kaze,kume probaj,ko mleko.....inace ne volim lozu,ne volim rakije uopste.ali ta se nije smela odbiti.rec po rec,casica po casica,i tako ja sam popijem nekih 10-15 casica,sve ok.funkcionisem,pricam...let za bgd. oko 16h vozi me kumov zet.idemo prema aerodromu,pita me decko,kume jesi li dobro?dobro sam,zasto?onako,bled si malo.i tako dodjemo do tivta,ja se ukrcam u avion,avion zarula po pisti,odvoji se od piste,krene u drugi zaokret,hvatajuci visinu,izlazimo iz treceg zaokreta,avion zauzima kurs prema koridoru,kojim cemo doleteti do bgd uspinjuci se jos uvek prema datim parametrima.
avion se stabilizuje leteci horizontalno,motori se smiruju,izvrsili su zadate zadatke od kapetana,let postaje krstarenje.sve je do tog trenutka bilo ok.osetio sam kao da mi se podriguje,pokusao sam da sputam tu potrebu,medjutim,eksplozija je bila ubitacna!samo sam stigao uzeti papirnu kesu i da se izbljujem u nju,medjutim ta kesa nije bila dovoljna,kao ni kesa od saputnika kako sa jedne,tako i sa druge strane u avionu.stjuardesa je na kreju donela veliku crnu kesu,premestila je saputnika do mene,DALJE od mene.moje ridanje i borba sa razumom postajala je dominantnija od samog leta.svi su molili Boga,da ih sve ne ispvracam.od trenutka poletanja pa nekih 20-25 min.postao sam mortus pijan.izelo me osoblje aerodroma iz aviona,a murija preuzela.posle nekih 2h poceo sam da razlikujem ljude i mesta gde se nalazim.policija mi je napisala prijavu i poslali u sud.dakle,pijani ne ulazite u avion.
hotelski liftovi cesto imaju kameru iza ogledala, cisto da znaju neke clanice koje namestaju dekolte bas u liftu!

wink

shock

sve zavisi po kak´im ti to hotelima setas.. lol
pozove me kum da mu krstim decu u crnoj gori.dodjem jutarnjim letom bgd.-tivat obavimo tu svetu duznost i odemo na rucak.tamo stari kum izneo lozu od pre dinosaurusa,koju je cuvao specijalno za taj dan.kaze,kume probaj,ko mleko.....inace ne volim lozu,ne volim rakije uopste.ali ta se nije smela odbiti.rec po rec,casica po casica,i tako ja sam popijem nekih 10-15 casica,sve ok.funkcionisem,pricam...let za bgd. oko 16h vozi me kumov zet.idemo prema aerodromu,pita me decko,kume jesi li dobro?dobro sam,zasto?onako,bled si malo.i tako dodjemo do tivta,ja se ukrcam u avion,avion zarula po pisti,odvoji se od piste,krene u drugi zaokret,hvatajuci visinu,izlazimo iz treceg zaokreta,avion zauzima kurs prema koridoru,kojim cemo doleteti do bgd uspinjuci se jos uvek prema datim parametrima.
avion se stabilizuje leteci horizontalno,motori se smiruju,izvrsili su zadate zadatke od kapetana,let postaje krstarenje.sve je do tog trenutka bilo ok.osetio sam kao da mi se podriguje,pokusao sam da sputam tu potrebu,medjutim,eksplozija je bila ubitacna!samo sam stigao uzeti papirnu kesu i da se izbljujem u nju,medjutim ta kesa nije bila dovoljna,kao ni kesa od saputnika kako sa jedne,tako i sa druge strane u avionu.stjuardesa je na kreju donela veliku crnu kesu,premestila je saputnika do mene,DALJE od mene.moje ridanje i borba sa razumom postajala je dominantnija od samog leta.svi su molili Boga,da ih sve ne ispvracam.od trenutka poletanja pa nekih 20-25 min.postao sam mortus pijan.izelo me osoblje aerodroma iz aviona,a murija preuzela.posle nekih 2h poceo sam da razlikujem ljude i mesta gde se nalazim.policija mi je napisala prijavu i poslali u sud.dakle,pijani ne ulazite u avion.

To u drugim zemljama apsolutno NIJE dozvoljeno.

Tako nesto ima samo kod vas. 8)

wink

shock

sve zavisi po kak´im ti to hotelima setas.. lol

hoteli su vrlo diskretni sto se tice kamera (osim ovih nasih), jer gosti ne vole kamere. ipak hoteli zele videti sta se desava, da uhvate lopove i ostale manipulante, a sve u cilju dobrog glasa. veruj mi, iza ogledala lifta ima kamera.
a veruj i u to da nase barabe na nadzoru vise gledaju zenske nego sumnjive tipove!
winkwinkwink
ma to je ok.samo da ne jedes sadrzaj iz njega... shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:09 am.