Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Verujem jutro ce biti promenljivo, kad ustanem glava nadam se nece me boleti, para cu verovatno imati ili cu ih zaraditi, ljubav zasad imam, a da li ce biti bolje sutra od danas - to neznam.
ma ja cu ti reci, padat ce kisa, pa ce kola da ti budu blatnjava jer su putevi prljavi od silnih kamiona sto voze pesak za autoput.

dobit ces dva posla ali nece ti ni avans platiti, a ti ili odradi ili pusti da to radi konkurencija!

drzava ce te opet jebati za zaostali PDV, iako ti je ona najveci duznik!

banka ce te onako kulturno ali vrlo odlucno, od pozadi jebati za lizing, pa pre 5 dana ti je istekao rok placanja!

pokvarit ce ti se prokleti bojler, u koji se vise ne moze kupiti doticni tip grejaca.

deca ce pokutiti keca jer od silnih strajkova ne mogu pohvatati sustinu gradiva a i briga ih za ucenje u ovom opstem rasulu...

devojka se se posvadjati sa tobom i bit ce celo vece namrgodjena jer si ceo dan u svojim mislima i ne slusas sta ti ona prica.

pored svih tih nevolja i net ce zakerati, pa ce i tvoj pritisak porasti!

na tvom mestu, ja sutra ni ne bi ustao!

lollollol
Verujem jutro ce biti promenljivo, kad ustanem glava nadam se nece me boleti, para cu verovatno imati ili cu ih zaraditi, ljubav zasad imam, a da li ce biti bolje sutra od danas - to neznam.

naruci sanduk.............. lollollol
ЖИВИ СВАКИ ДАН КАО ДА ТИ ЈЕ ПОСЛЕДЊИ - једног дана бићеш у праву! 8)
i najbolje napravi zivotno osiguranje - da sarana ne kosta tolko.

lollollol
kakve su ti misli, takav ti je život............Smile))

ajmo pozitivno :D
Jeste, ja mislim pozitivno, jer mi osiguranje ne dozvoljava ni da pomislim na bolest! lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
kakve su ti misli, takav ti je život............Smile))

ajmo pozitivno :D

kakav ti je zivot, takve su ti i misli!

ovde kod nas je tradicija, ako zena popizdi na nedace zivota, onaj veliki lonac od 50 litara razbije o pod! zvucni efekat je neprocenljiv!

lollollol
Naporan dan. :?

Ništa novo.... Unhappy

koga boli uvo za sutra,skroz iracionalna stvar.
zivis danas u fulu,bez rezerve,a ako docekas sutra kaj se....ali to je bez veze jer to sutra je mozda poslednje danas....zato zivi dan,da dan ne zivi tebe. wink
pa imas mene,biraj hoces li da se volimo ili svadjamo?
bilo sta samo da nam nije dosadno. volim moju musicu.....puno oops
Sutra kad se probudim odlucicu koliko cu jos da se izlezavam,onda cu kad ustanem na cafu u marinu i onda kad procitam novine i razgledam nove bljestece butkice,cu da vidim sta cu da raduckam...
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:35 pm.