Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Tek sam 5 godina na netu a neke clanice, vec hoce da promene moje ponasanje, iako vecinu nisam ni sreo uzivo...

Stalno se smejes!
Samo kukas!
Nisi dovoljno odlucan!
Ne pricaj samnom o seksu!
Zasto caskas sa njom? (pogrdno)
Ona ti je prijatelj! (pogrdno)
Moras da izlazis vise u stvaran svet?
Nikad te nema, gde lutas?
S kim jos caskas sada?
Imas imidz zenskarosa!

Ja sam jako tolerantan tip i samo jednu stvar ne podnosim, a to je kada traze moje mane i zele da me menjaju! Gde cu ja sa toliko godina da se menjam? I to jos kao virtualni profil, cisto da bi one odlucivale, jesam li za upoznavanje uzivo ili nisam?
E pa nisam...

Nego, sa sam hteo da pitam...
Iritira li druge nesto u vasoj virtualnoj prirodi? Zele li da vas promene, kultivisu, prilagode? Sta obecavaju za slucaj da se promenite? Vezu, dozivotnu srecu, sansu za upoznavanje ili bas nista? Ma znam, stari ste da se menjate, ali opet... Pa?
stalno kačiš novi teme :D ..............Smile))
stalno kačiš novi teme :D ..............Smile))

Ti bi sigurno vise volela da ti se okaci oko vrata........ 8)
[quote="biterlemon"]Tek sam 5 godina na netu

tek pet godina? wink
jos malo pa ces u mirovinu (netovsku) Tongue

Ljubomornih sitnih dusa je uvijek bilo kako na netu tako i u reali...
cemu se mijenjati zbog nekog i prilagodjavati nekome koga mozda nikada necemo upoznati u zivo...
Najbolje je biti svoj, a kome to ne odgovara..Bože moj, ima mnogo drugih medju kojima ce valjda pronaci svoju "zakrpu" lol
Nemoj se menjas u inat... nek' zvocaju do prekosutra... wink

Niko mi ne zvoca, zato sto nema prava na to. wink Ne dozvoljavam ni onima koji mi nesto znace da mi se mesaju, prigovaraju i odlucuju umesto mene, a jos manje nekom ko me ne poznaje! Smile Kom se svidja ok, kom se ne svidja, njegov problem... :D
kad budes kupovala macku,kupi neku sa kratkom dlakom.... TongueTongueTongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
kad budes kupovala macku,kupi neku sa kratkom dlakom.... TongueTongueTongue

jesam, kupila...al dugodlaku Tongue ..uskoro stize, muzjak Tongue
Tek sam 5 godina na netu a neke clanice, vec hoce da promene moje ponasanje, iako vecinu nisam ni sreo uzivo...

Stalno se smejes!
Samo kukas!
Nisi dovoljno odlucan!
S kim jos caskas sada?
Imas imidz zenskarosa!

Ja sam jako tolerantan tip i samo jednu stvar ne podnosim, a to je kada traze moje mane i zele da me menjaju! Gde cu ja sa toliko godina da se menjam? I to jos kao virtualni profil, cisto da bi one odlucivale, jesam li za upoznavanje uzivo ili nisam?
E pa nisam...

Iritira li druge nesto u vasoj virtualnoj prirodi? Zele li da vas promene, kultivisu, prilagode? Sta obecavaju za slucaj da se promenite? Vezu, dozivotnu srecu, sansu za upoznavanje ili bas nista? Ma znam, stari ste da se menjate, ali opet... Pa?

Ја сам дупло дуже од тебе на нету, па види шта ми раде зелембаћи! Оће да ми промене филм у глави...е, то не може! Не после толико година...Не допада се многима моје мишљење, а то није случај само у виртуалном свету, већ и у реалном. Али, ј..е се мени шта други мисле, ја чврсто браним своје ставове, па топло и теби препоручујем да следиш мој пример. Коме се не свиђа нека нас заобилази. Мени интернет свакако служи за емотивна пражњења(у негативном смислу речиWink, јер виртуалног саговорника увек можеш да елиминишеш кликом миша.
brate bitere,samo da te obavestim!
nad nama zelembacima zacrnelo se nebo.ne nisu to oblaci,to su simpaticne bake,u pricama poznate kao babaroge.cuvaj se bitere
ima baka da te prozdere!
wink
nad nama zelembacima zacrnelo se nebo.ne nisu to oblaci,to su simpaticne bake,u pricama poznate kao babaroge.cuvaj se bitere
ima baka da te prozdere!
wink

cccccc SMDM...
ajd budi dobar decko wink

nije lijepo, osobito od muskog spominjati necije godine i bilo koju damu nazivati babarogom...
ima baka da te prozdere!
wink

cccccc SMDM...
ajd budi dobar decko wink

nije lijepo, osobito od muskog spominjati necije godine i bilo koju damu nazivati babarogom...

obecavam,ali samo zato sto mi se vi obracate i opominjete.
sramota me bilo,izvinjavam se dragoj gospoji
potpuno opravdano cu razumeti,ako gospoja odbije moje izvinjenje.
sramota me bilo i stidim se.
oops
ja sam obrusen dijamant koji se jos moze brusiti....
...

Stalno se smejes!
Samo kukas!
Nisi dovoljno odlucan!
S kim jos caskas sada?
Imas imidz zenskarosa!
Daj mi recept za gulaš

E pa nisam...

Mislim vreme je wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:44 pm.