Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Počasni "doktor" Klinton pobrkao Crnu Goru i Makedoniju!

Spektakl godine u Crnoj Gori, dolazak 42. predsednika SAD Bila Klintona u Budvu na konferenciju Balkanske inicijative za jačanje društva jugoistočne Evrope, izgleda da nije previše impresionirao bivšeg premijera Srbije Zorana Živkovića. Jedini predstavnik naše zemlje na ovom skupu upadljivo je izbegao da se pozdravi s nekadašnjim prvim Amerikancem! Dok su svi srdačno prilazili Amerikancu i grlili se s njim, Živković je iskoristio gužvu i uz šeretski osmeh prošao iza leđa Klintonu. Inače, bivši američki predsednik je na kraju obraćanja učesnicima napravio lapsus, jer je Crnu Goru, predviđajući joj lepu perspektivu, nazvao Makedonijom! Ukazujući počast visokom gostu iz Amerike, privatni univerzitet „Mediteran“ iz Bara dodelio mu je titulu počasnog doktora nauka. Vala, i zaslužio je!

Počasni "doktor" Klinton pobrkao Crnu Goru i Makedoniju!

Spektakl godine u Crnoj Gori, dolazak 42. predsednika SAD Bila Klintona u Budvu na konferenciju Balkanske inicijative za jačanje društva jugoistočne Evrope, izgleda da nije previše impresionirao bivšeg premijera Srbije Zorana Živkovića. Jedini predstavnik naše zemlje na ovom skupu upadljivo je izbegao da se pozdravi s nekadašnjim prvim Amerikancem! Dok su svi srdačno prilazili Amerikancu i grlili se s njim, Živković je iskoristio gužvu i uz šeretski osmeh prošao iza leđa Klintonu. Inače, bivši američki predsednik je na kraju obraćanja učesnicima napravio lapsus, jer je Crnu Goru, predviđajući joj lepu perspektivu, nazvao Makedonijom! Ukazujući počast visokom gostu iz Amerike, privatni univerzitet „Mediteran“ iz Bara dodelio mu je titulu počasnog doktora nauka. Vala, i zaslužio je!

...crna gora je na istom mestu gde je bila,na zalost na tom mestu ce izgleda ostati zauvek.i to ne bi bilo toliko strasno,da oni koji vode cenu goru,od nje ne prave jedan veliki rijaliti.VB koji je otisao u penziju,dosao je da poseti ukucane.i ne treba zameriti penzionisanom VB.sto je permutovao ime sobe u koju je dosao.za nejga i nema neke bitne razlike izmedju montenegra,makedonije,srbije,bosne,hrvatske....sve isto,i svi su ukucani sadasnjeg VB.svi imaju zadatke,tajne,javne....i svi se trude da budu na visini tih zadataka.izbacivanja nema,tu smo gde smo.
tako,da je crna gora gde je i bila,samo ovaj put VB Klinton nije znao gde je...olosi!i mi zajedno sa svima.
jel moze da se okrene avion u toj Crnoj Gori?
Ne moze, mala je!

jel ima vise stanovnika od jednog kvarta u Njujorku, ta Crna Gora?
Nema!

Sta se onda cuditi?

lol
a di e ili šta e to Njujork?............Smile))
Nemo da mi neko dira korenje da mu ne bi jebo hilari u bulju evil
Crna Gora ulazi u konfederaciju sa Bosnom i Hercegovinom...
i zvat će se

Crna Bosna i još Gora Hercegovina lollollollol
Duve nemo tako zamisli da ja nazovem Crno Livno, ebaga može Crna Gora u konfederaciju i da se nazove Bosanska Gora ili Hercegovačko Crno roll
Crna Gora ulazi u konfederaciju sa Bosnom i Hercegovinom...
i zvat će se

Crna Bosna i još Gora Hercegovina lollollollol

lollollollollollollollollollollol
Cekajte, idem i ja!!!
nemo da mi dirao neko MelyyyyOOoooo!!!! evilevilevil

ona nema di da pobjegne el ako zasprinta, ode u drugu drzavu!!! Di poslije da ju nadjem?? shock
Cekajte, idem i ja!!!
Dobro,poznato je da predsednik USA ne zaradi previse dok je na funkciji,posle,kad ode,vode ga kao mecku po svetu i tu on za velike parice otvara ceremonije,drzi govore i tralala.U principu,covek-reklama.Ok je to,ko ima da plati nek klati.
Nego mene nervira nesto drugo-pocasni doktor nauka.Sta je to?Moze da dobije ulicu sa svojim imenom,stadion,nesto drugo...ali...pocasni doktor?!Ili jesi ili nisi...msm doktor,ne lav... roll
Glupost...
Pa i Tito je imao razne doktorate a i bio je doktor za ebanje u mozak wink
samo na pivo misliš :D .........Smile))
samo na pivo misliš :D .........Smile))

Oš da ga platiš roll

nemO tako o Drugu!

Sutra mu je rodjendan ,hihihihihih
Cekajte, idem i ja!!!

nemO tako o Drugu!

Sutra mu je rodjendan ,hihihihihih

Kuj je rođen na sutrašnji dan nek mu se podaju sve baletanke ovog sveta pošto je ovaj voleo samo njih da kreše wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:21 am.