Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zatvarate oci,i vasi snovi vas odvode u tajne odaje,sanjate mesta na kojima nikad niste bili,sanjate ljude koje nikad niste sreli,a u snovima su vam poznati kao da se ceo zivot znate!
Verujete da kroz snove sanjate prosli ili buduci zivot,da u njima prozivljavate nesto sto se vec desili ili ce se desiti?
Ej znate sta se meni desilo? S' vremena na vreme mi se kroz san provuce jedna scena, i to je godinama trajalo. Uvek sam se pitala sta je bre to, nema veze ni sa cim. I onda jednog dana gledam ja tv (stari deciji film) sa bratanicom i vidim tu scenu. Bas sam se sokirala, 10-ak god. sam sanjala tu scenu!?! Verovatno sam to gledala kao dete i vidi sta ti je mozak, pamti tako neku glupost, mislim nije nista sokantno u toj sceni da bi mi se urezalo u mozak toliko- na stepenicama sede devojcica i decak u kostimu misa i to je to.
Sta vi mislite?
Ej znate sta se meni desilo? S' vremena na vreme mi se kroz san provuce jedna scena,

...jos uvek sanjas isti san i nakon sto si ga pronasla?
Verujete da kroz snove sanjate prosli ili buduci zivot,da u njima prozivljavate nesto sto se vec desili ili ce se desiti?

Ne verujem...kazu da uvek sanjamo...ali ja nikada ne zapamtim sta sam sanjao...Smile
Desilo mi se par puta da sanjam mesta na kojima nikad nisam bila,i da oni zaista tako izgledaju/npr kuce,neki grad/a desava mi se da sanjam ljude koji su mi neznaci u zivotu a u snu poznati i dragi ljudi!
Sigurno da sanjam,ali snove ne pamtim...
...pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzz...Smile))

...ae pa nek je sa sretjom...Smile))
I kada sam budan, i kada spavam, uvek nešto lepo sanjam.. Smile))
probaj čipi čips..................Smile))

UPS.. više volim čupa-čups. Smile))
Takvi snovi se nazivaju Snovidjenja,postoji vise vrsta snova,
jedan od njih je lovaSmile)daj daj dajSmile)))
Pa zbog tebe nemam mira u snovima ni na javiSmile))
kako..............

Kako da te muko moja
kako da te tugo moja
kako da te srce moje
za trenutak zaboravi

Duboko je, daleko je ja osetih svu gorcinu
dotak'o sam dno zivota
sad verujem u sudbinu
ali tebe vise nema u snovima ni na javi
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:46 am.