Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

sigurna sam da vam je mali milion pozitivnih, veselih, sharenih sitnica i krupnica uchinilo zivot lepshim..... hajde da vas chujem... wink
ja se nadam po lepom al posto do kraja ima jos neka nedelja ja cu svoje utiske da napisem tamo negde 31.og lol
Pamtim po tome što mi je nekako...brzo prošla. Nekako stalno u nekim iščekivanjima da se nešto desi... roll

Moglo bi se reči da je 2012-ta...bila dobra. Bilo je mnogo dobrih stvari mada ništa posebno ili izuzetno...a loših nekako ne mogu ni da se setim bar ne ničeg posebno. Znači...bila je dobra... lollollol

Bila je i jedna izuzetna stvar...al o tome ne mogu da vam pričam... 8)
aj ja cu treca.... izlomila sam se letos ko zvechka, i taman kad sam mislila da ce mi ortaci zbrisati na olimpijade, odmore, u zekenja razna... a ja u gipsu i krevetu umreti od dosade.... vi ovde ste mi od jutra do sutra pravili drushtvo.... e jest da sam se navukla na forumche kao shashava... ali bilo je lepo.... meni..... za vas ne znam... a i nije vazno.... hahaha.... di je dotore da potvrdi egocentrichnu crtu moje lichnosti? Tongue
ja se nadam po lepom al posto do kraja ima jos neka nedelja ja cu svoje utiske da napisem tamo negde 31.og lol

dogovoreTo, drzim te za rech... msm....zaista ko zna shta nam donosi sutra..... a ne josh tri nedelje.... a shto novogodishnja atmosfera ume da uzdrma osecanjaaaaa i napravi dar marrrrrr....

ma.......evo ja obecavam da cu da eliminishem deda mraza ako me opet ispali za traznei pokloncic, pa neka vidi on dokle josh misli da me zaebava! Tongue

Bila je i jedna izuzetna stvar...al o tome ne mogu da vam pričam... 8)

e cvrc milojko, pa nismo se tako dogovoriliiiiiii.... Tongue
hm..pamticu je po selidbama, po novim poznastvima i po nekom izgubljenom drugarstvu.
Pamticu je po uzbudjenjima, po osmesima meni dragih osoba.
Jednog dana pamticu je po babi, garant...

Po lepom obavljenom poslu, po letovanju i nadam se zimovanju tamo negde oko 20-tog...
po uspesnom odradjenom sajmu meni prvom, ovde godine... Smile))

pamticu je sto sam se napokon odlucila da polozim voznju, da me sinak ne zeza da on vozi pre mene Smile) ljubi ga majka Smile
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
e....kontro, kontro.... a one lepe stvari.... chuvash za sebe,aaaa? dooobro.... lol
e....kontro, kontro.... a one lepe stvari.... chuvash za sebe,aaaa? dooobro.... lol

a sex, pa to ima svaki dan...nadam se da tradicija nece da se ukine... ni dogodine Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

a sex, pa to ima svaki dan...nadam se da tradicija nece da se ukine... ni dogodine Tongue

to ti kazem... zivela ti meni josh godina sto.....
kolaci, keks!!! gde to ima svaki dan????? shockshockshockshock
kolaci, keks!!! gde to ima svaki dan????? shockshockshockshock

u turskoj..... slatkisha i seksa koliko ti srce otjeee lollollol
Od kad sam pročitao Makijavelija promenio sam se za 360 stepeni..... shock Od tada mi bog zavidi a djavo me se stidi... shock
Jedna od najgorih godina u mom zivotu, potpuno razocarenje u ljude i sistem.
Situaciju popravljaju samo neki neocekivani poslovni uspesi.
Godina svakako odlazi u zaborav!
Nije jos gotova, ali racunam da vise nema sta da se pokvari do kraja
Ovu ću pamtiti samo po lepim stvarima jer loše treba zaboraviti,a u novoj godini želim još više lepih stvari kako sebi tako i svima na svetu Smile)))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:20 am.