Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Za sve pionire! Smile Ko ne voli, ne mora da sluša, ali ne želim nikakve negativne komentare ispod pesama ! Dan malosti!

Belice draga, koliko si ti imala godina kada je ovaj jednonogi monstrum umro?
Za sve pionire! Smile Ko ne voli, ne mora da sluša, ali ne želim nikakve negativne komentare ispod pesama ! Dan malosti!

mozemo li mi od 38 godina,da ucestvujemo u prazniku?
ono ja se osecam bas kao deckic,sad to malo prosed i procelav....
a i tito ga je slavio sve do smrti?mislim da je isti skup brojeva u pitanju samo kod njega je 8 bila ispred 3,gresim li?
38........... eeeeeeeeeeeee kad je to bilo.........Smile))

batice pusti politiku,pa i ti znas da nikad neces videti deda mraza,pa se nadas poklonu pred novu godinu. wink
bitno da se nesto desava,evo u tivtu od toga napravili turisticku atrakciju...preduzetnistvo.kad mogu ameri da imaju iracionalni svet diznilend,a zasto mi balkanci ne mozemo da imamo isto nesto slicno,eto park SFRJ....bitno je druzenje wink

Ja tada nisam bila ni u planu Tongue
Vjeruj mi, taj je mrzio sve časne Srbe i Hrvate

...tako je pricao i deda dragutin.kad je napunio 70 kad je bilo 60,ka je napunio 80 kad je bilo 70,kad je napunio 90 kad je bilo 80,kad je napunio 100 kad je bilo 90......na 120 kad je rekao kad je bilo 110 ubio ga jedan od 50 bolestan od raka,dijabetesa,suljeva,secera....mislio da ga dragutin zajebava? wink

Dobro, sad ce krenuti svadja od obicne teme :?

ali zurke su mu bile do jaja!
kad je rikno,svi smo se zaneli,ali do bola.... :?

...tako je pricao i deda dragutin.kad je napunio 70 kad je bilo 60,ka je napunio 80 kad je bilo 70,kad je napunio 90 kad je bilo 80,kad je napunio 100 kad je bilo 90......na 120 kad je rekao kad je bilo 110 ubio ga jedan od 50 bolestan od raka,dijabetesa,suljeva,secera....mislio da ga dragutin zajebava? wink

shock Vi to meni pretiš..........Smile))

necemo dati!svi koji hoce da se svadjaju napravicemo temu za svadjanje,pa kome obojci,kome opanci!
(ja i ne znam sta su to obojci) shock verovatno air max za opanke? :?:

shock Vi to meni pretiš..........Smile))

ja to VI volim...................samo pricam sta se desilo dragutinu...da je cutao,doziveo bi 3000 god.ovako ga ubi seceras. wink

necemo dati!svi koji hoce da se svadjaju napravicemo temu za svadjanje,pa kome obojci,kome opanci!
(ja i ne znam sta su to obojci) shock verovatno air max za opanke? :?:

ovde su sve teme jedne te iste Tongue
izdali su ovi i mlade i stare a ponajvise ideale!

trenutno se izdaju izdajice!

winkwinkwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:22 pm.