Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zdravo svima! Pre par dana sam prvi put video ovaj sajt. Danas sam rešio da se registrujem Smile Nadam se da ću ovde naći ono što tražim, i da posle s razlogom mogu da promenim svoj nickname Wink
shock samo oni koji ne nađu mijenjaju nick lollollol
Trazi , trazi , pa ces naci . Sta , vec ces saznati. 8)
shock samo oni koji ne nađu mijenjaju nick lollollol

Znači ja ću biti izuzetak Smile Kad nađem biću...hmmm...kako bi zvučalo IspunjenoSrce? Smile
Trebao si prvo da iščitaš malo po ovim temama dešavanja pa da razmisliš o nick-u od sad pa zauvek ima budeš usamljenačuka ja sam menjao nick-ove i džabe svi me i dalje zovu kako sam se prvi put registrovao wink
Trebao si prvo da iščitaš malo po ovim temama dešavanja pa da razmisliš o nick-u od sad pa zauvek ima budeš usamljenačuka ja sam menjao nick-ove i džabe svi me i dalje zovu kako sam se prvi put registrovao wink

Velika verovatnoća je da si u pravu. S druge strane, i ako nađem ono što tražim, može da bude privremeno, tako da bi onda morao više puta da menjam nick. Savet ti je dobar, i kad nađem pravu, neću menjati nick Smile
Teško će nađeš pravu ovde su sve krive i stalno ponavljaju "nisam ja, ja sam nevina"i ako marneš neku krivu teško će je ispraviš wink
ovde se samo ljubav moze i naci...
...
Ovde su se dvoje tako smuvali......
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
ovde ptice cvrkuci, cvece najlepse cveta, rosa uvek po nogama, miris pokosene trave...a jajca u djakuziju...
...
shock jesi se to docepao belke lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

Velika verovatnoća je da si u pravu. S druge strane, i ako nađem ono što tražim, može da bude privremeno, tako da bi onda morao više puta da menjam nick. Savet ti je dobar, i kad nađem pravu, neću menjati nick Smile

slusaj sta ti ja kazem, jedan sajt, jedna zena!
ima da menjas sajt a ne nick! tako je posteno i prema bivsima, i prema buducima!

winkwink
...ja sam sacekao,da te pozdrave doajeni foruma,stara garda.
ko kaze,oni su najupuceniji sta i kako.to su stare kuke,ovog foruma.
kad bi se virtualno racunalo,ne nedojebivi su.
sta god i kako god,zelim ti da ono zbog cega si se ulogovao i nadjes.mislim,da ispuni tvoja ocekivanja.
jedan mali savet,ako smem,mislim,ako se veterani ne ljute,a kuke?
ma nece,to su dobri momci.....cuvaj se duha tantala taj je ovde jos prisutan,ako te identifikuju sa njim,a mogu lako,zaboravi to zbog cega si ovde.toliko.
aje sad uzivaj. wink
a sto coveku niko ne objasni da ne moze da menja niCk?

a i ti momak, mislis da nadjes pa da promenis nick pa da mozes dalje trazis? a? lepo si to smislio, ne znam kako se niko do sad nije toga setio... Tonguetwisted

ps. dobrodosao 8)
a sto coveku niko ne objasni da ne moze da menja niCk?

a i ti momak, mislis da nadjes, pa da promenis nick, pa da mozes i dalje da trazis? a? lepo si to smislio, ne znam kako se niko do sad nije toga setio... Tonguetwisted

ps. dobrodosao 8)

brate ili sestro sto citira sam sebe? shock ili si hteo da se tumaci kao
EHOooooooooooooo......oooo! shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:01 am.