Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Tadic upravo objavio da je jutros uhapsen Ratko Mladic.

Sta mislite o tome?

Iskreno, razocarana sam postupkom vlasti Srbije.
Cekajte, idem i ja!!!
Tadic upravo objavio da je jutros uhapsen Ratko Mladic.

Sta mislite o tome?

Iskreno, razocarana sam postupkom vlasti Srbije.

И ја сам разочарана овом Владом одавно, али ништа не могу променити. Мислим да се одавно знало где је Младић, само су чекали најповољнији моменат да га предају, односно, да добију добру цену за њега. Зато су одигране оне многобројне комедије "тражења Младића". То су биле представе за будаласт и наиван народ.
I meni je zao. Mamu im jebem fashisticku, izdali ga za pare! Sve je to podmitchena STOKA! Mamu im jebem! Odma nek ga puste! Poserem im se usta izdajnicka! evil
Tadic deluje kao da ga neko drzi na nisanu pa mora sve to da radi roll
I meni je zao. Mamu im jebem fashisticku, izdali ga za pare! Sve je to podmitchena STOKA! Mamu im jebem! Odma nek ga puste! Poserem im se usta izdajnicka! evil

shock au ljubavi ako ovo procitaju on je jos veceras kuci sa porodicom!kako si ih naduvala,au!
....................................................... ........ 8) culi ste @NATHANAEL?
Tadic deluje kao da ga neko drzi na nisanu pa mora sve to da radi roll

da je nisan,to bi mu bio i spas.napravili bi jos jednog mucenika iz DS-a.
ali nije tako,nazalost.radi se u klasicnoj medjunarodnoj uceni tipa: ...
ako ne budete vi zavrsili posao,mi imamo keca u rukavu za taj posao.¨
e taj kec je SNS,na koji racuna MZ ukoliko bi demokrate,pomislile da mogu razmisljati sami i sami donositi odluke.ovo je naredba,bez para
bez bombona,bez pohvala....ono malo sto ih budu reda radi hvalili dok ne progutamo i ovu pilulu....a posle svega ostaje gorak ukus u ustima.
prvo su nas dobro posvadjali,dobro su nam protresli kaveze,a onda su nas pustili iz njih,da se pokoljemo medju sobom,a onda su odlucili da nas prosvete,a onda su nas naterali da se kajemo,da se izvinjavamo(ovaj nas tu lekciju radi najbolje) i na kraju da sami sebe pljunemo,kao eto mi smo svi sami krivi,sto smo se krajem 20 veka u skoro samom srcu evrope klali.rasomon,i nista vise!
Sve si ovo tacno napisa, tuzno ali istinito...

Samo me zanima da li neko ko je pocinio zlocin treba za njega i da odgovara, po vasem(ne samo tvom) misljenju?
1. izdao je JNA, iako za ideju bratstva jedinstva se zakleo svojim zivotom. znaci kao covek je nula.

2. ne vidim razliku izmedju zrtva, cije su ruke vezali zicom i koji su jedan po jedan skakali dole sa kamiona, pred mitraljezku vatru, od onih koje su na pr. u 2. sv. ratu streljani ispod leda Dunava.
zlocin je i jedno i drugo.

a vi sad vidite, je li trgovina njegovo hapsenje i izdavanje sudu ili je trgovina licemerno negiranje zlocina samo zbog nacionalne pripadnosti.

ja od svih ljudi ocekujem pravednost, moralnost i korektnost, pa cak i onda ako smatraju da je pripadnost nekom narodu cast, a ne slucajnost.
Sve si ovo tacno napisa, tuzno ali istinito...

Samo me zanima da li neko ko je pocinio zlocin treba za njega i da odgovara, po vasem(ne samo tvom) misljenju?

to obavezno!
ne postoji ideal na ovome svetu,koji moze da amnestira nekoga za smrt nevinog coveka,ma o kome da je rec.ali zlocin je zlocin,kapiras?svi treba da odgovaraju,a ne po predrasudama.licno sam protiv ovoga,na ovakav nacin.postoje nacionalni sudovi,koji bi svojim osudama,pokazali da se ogradjuju od svojih nacionalnih zlocinaca.ovo sa hagom je samo skrivanje od samog sebe pred ogledalom.ovo je zavrni cin ove rasomonijade.u kojem cemo svi doziveti strasna razocarenja i opet od strane onih koji su nas i pocepali,biti gurnuti u neki vid neke balkanske jugo zajednice......ili krace,dzabe ste krecili.
I sa ovim delom se slazem...

Isuvise smo mi sitni igraci... Unhappy Zato je sve tako kako i jeste...
Građani Srbije - napred u EU.

Mladić i Karadžič su već tamo.
ocekivala sam vise komentara u "Blic"-u lol
RATKO MLADIĆ

MILORAD KOMADIĆ

Igramo se malo, Evropa s nama, a i mi malKo s njimA, kOlko se mOže.
Nije se desilo ništa neočekivano niti katastrofalno, general je u ovom trenutku jedan poprilično oronuo dekara koji tje, ako tjemo objektivno, teškO uopšte i da dOčeka kraj toG sudjenja u hAškomE tribUnalu.
ocekivala sam vise komentara u "Blic"-u lol

Smile A kad budU vataLi Hadžića ima da budNe objavljenO na 17. strani, pod uslOvom da se prethOdnog dana ne dEsi neštO "znAčajnijE", kao što je npr. eventualnO seH izmedjU nEmeša i BojančE u "VELKI BRAT" ilI tucha u kafanE izmedjU milosha bojanica i firčijA...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:42 am.