Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Noc. Kisa pada i prilicno se dobro cuje kako tece niz oluke. Kada pogledas kroz prozor vidis samo par ulicnih svetiljki, neke cak i vise zmirkaju nego sto svetle. Vetar duva. Vreme je takvo da psa ne isteras iz kuce. U takvim momentima ostajes sam sa svojim mislima, da li ih se bojis?
Vise postaje tada romanticno , naravno ako sve to posmatras sa voljenom osobom wink
Ali posto to ne radis, odnosno, predpostavimo da to ne radis.
Dobro kada pada kisa, ne gledam kroz prozor , ali eto ako ce ti biti za utehu tada me tuga uhvati, setim se nekih ljudi
Osecas se ´vako................ lol

(http://view.stern.de/de/picture/1000095/Wasser-See-Hund-Regen-hunde-regen-Schwarz-510x510.jpg)
noc, kisa, svetla, sumovi auta... moje cebe koje stiti, moje misli...

i onda odjednom prolete dva slepera za prevoz kola, sa osamdeset i tresu se prozorska stakla...
ebo ih kad im fiat nije dobar vec kupuju polovno djubre za zapada!

lollollol
Evo i grmljavine! lol
Oooooooooo Boze!!!!!!!!! lollollol
Noc. Kisa pada i prilicno se dobro cuje kako tece niz oluke. Kada pogledas kroz prozor vidis samo par ulicnih svetiljki, neke cak i vise zmirkaju nego sto svetle. Vetar duva. Vreme je takvo da psa ne isteras iz kuce. U takvim momentima ostajes sam sa svojim mislima, da li ih se bojis?

batice oooooooooo,vidim u filosofsko-psiholosku fazu si mi usao,lepo.
batice,ja se svojih misli bojim i kad gledam cirkus,i kad sunce sja. i kad slavuj peva..........jebiga to je stvar izrnute svesti,to ima veoma malo veze sa meteo uslovima.....

batice,ja se svojih misli bojim i kad gledam cirkus,i kad sunce sja. i kad slavuj peva..........jebiga to je stvar izrnute svesti,to ima veoma malo veze sa meteo uslovima.....

Kod mene je batice razmisljanje bas usko povezano sa vremenom ... kada je lepo vreme onda nemam "vremena" da razmisljam. lol
(http://images-2.redbubble.net/img/art/border:blackwithdetail/product:laminated-print/size:small/view:preview/3761863-2-oh-damn-its-raining.jpg)

Sad bih ti rekla nesto, ali mudro cu da tutim lol

Hehe...kod mene je isto, samo nisam sam sa svojim mislima, pošto imam društvo. Ali, iako nisam sam sa svojim mislima, uvek o nečem razmišljam. Ali se ne bojim svojih misli, možda bih se nekih od nijh i bojao, da se nisam navikao na njih Smile Trenutno, pošto sam se lepo proveo, misli su mi pozitivne :D
A što se kiše tiče, gledaj to sa vedrije strane, ima nade da će biti svežije, pa se nećemo ovako kuvati.
Moja greska, izvinjavam se, pomislio sam na nesto, nebitno. Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:45 pm.