Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Čudo edno da Srbija koja je "iznedrila" Ednog Branislava Nušića ili Radoja Domanovića, već izvesno i to duže vreme nema niEdnog velikog i priznatog satiričara.

Evo ima već nekih desetak godina ozbiljno se nosim mišlju da napišem neki satirični rOman al živeći u Srbiji baš mi ništa ne pada na pamet.

Zato ako vi imate neku ideju ili sugestiju u tom smislu evo prilike da mi pomognete.

DakleM, o čemu bi to sve u današnje vreme edan iole dobar satiričaR mogao da piše?
Čudo edno da Srbija koja je "iznedrila" Ednog Branislava Nušića ili Radoja Domanovića, već izvesno i to duže vreme nema niEdnog velikog i priznatog satiričara.

Evo ima već nekih desetak godina ozbiljno se nosim mišlju da napišem neki satirični rOman al živeći u Srbiji baš mi ništa ne pada na pamet.
. . .

To mu dođe kao . . .

Nušić je umro.

Domanović je umro.

A ni Veliki_Shtrumpf se ne oseća najbolje. shock wink

p.s. twisted
Ma ne, očigledno je da nisam shvatjen.

Uostalom, šta ima veze i ako neka Tema ne uspe?
Nov sam, naučiću i ja ednom kako se to radi.
Ma ne, očigledno je da nisam shvatjen.

Uostalom, šta ima veze i ako neka Tema ne uspe?
Nov sam, naučiću i ja ednom kako se to radi.

A sto tebi narasLa brada a "zguzvao" ti se srednji prst?

el to ima neke veze sa satiriKU roll
Cekajte, idem i ja!!!
roll Ma nijE ta simbOlika na kojU vi mislite gOspojicE.
To što vi jA pokazUem u avatR je višE pOziv na miR i sveopštE razumevanjE.
NeštO razmiŠljam, možda je bolje da jOš malO sačEkam s taj rOman. Sve lichi da tje Šeki da rastUri TribunaL u hAgu, oni Njega tamO ni s mOtku netje moći da istEraju dOk mu ne prizNaju da iH jE sve pObedio. PazTe šta vam kažE vELki Shtrumpf, kad se taj TribUnal budE zatvarO Šeki tje biti tAj kOi tje im stavi kljUč u bravU i zakljUča VratašcA.

Mladitj je čOek šlOgiran, kO zna dal tje uopštE i motji da mu sUde kakO su namErili, edini pravi "derbi" tamo je prOces protiv Sheshelja. Kao štO znamO On je tamO vetj pridObio ednog suca na svOju stranU, tReba mu jOš samo edan glas i gOtovo, sve optUžbe padaju a sa njima i TribUnal.

E, onda..., kad nam se Sheki vrati u SeRbiU, onda tju ja da pišEm rOman i to chistO satiriČni.
Pa kakva je ovo romantika?
Ja sam mislio na gomilu obaveza koje imamo. Smile
wink Meni je Ovaj fOrum svE manje razumLJiv.

U pravu je BiteR, trEba svE ovo napuŠtati pod hitnO i ići na FB.
TamO i ako upOznam neku babU iz AustraliU ili sa Novi ZelAnd makaR znam šta sam upOznO.

Uspeli ste i Zlicu da otErate odavLe, ednu od legendaRniH člaNica.
wink Meni je Ovaj fOrum svE manje razumLJiv.

U pravu je BiteR, trEba svE ovo napuŠtati pod hitnO i ići na FB.
TamO i ako upOznam neku babU iz AustraliU ili sa Novi ZelAnd makaR znam šta sam upOznO.

Uspeli ste i Zlicu da otErate odavLe, ednu od legendaRniH člaNica.

Meni se čini da ćeš ovde lakše naći Štrumpfetu nego na FB, s obzirom da je FB prilično javna stvar, a Štrumpfeta po pravilu stidljiva Wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:24 pm.