Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

cituckam ovde po forumu, inboxu shock i u little black book raznorazne taktike, pristupe, strategije i slicno kada je igra trazenja i pronalazenja u pitanju, pa mi pade na pamet da pitam sta je ono nesto sto vam privuce paznju kod nekoga? a sta vas odbija? ali bas onako konkretno bez uobicajenih bla-bla kulturan je, nekulturan je, ima lep osmeh, tra-la-la... lol
pitanje je generalno, ne samo na forumu, sajtu i sl., vec i u svakodnevnici, mada postoji razlika, bar mi se cini... ili gresim?
Neposrednost i neusiljenost me uvek privuku, mada samo ako su sa merom i dozom dobrog ukusa. Topao pogled i osmeh, takođe. Prijatan razgovor koji teče, bez zastoja i ispitivačkih pogleda.

Nerviraju me usiljeno smejanje, nepristojni izrazi, neurednost, tračarenja i pljuvanja po drugima (osim ako je reč o političarima Smile)...
Mene prvo što privuče kod neke žene,a nekad kod kad sam bio mlađi kod devojke, jeste osmeh ako se 99% smeje a 1% ode na druge stvari onda je ona osvojila moje srce a ako se ona malo smeje više duri pa i ako ima ponekad izlive besa u tom slučaju bežim od nje što dalje wink
Neposrednost, pozitivnost, zdrav stav... Ovo trece bih izdvojila. Smile
Meni je stepen stručne spreme na prvom mestu, a na drugom krštenica. S nepismene i polupismene žene ne opštim uopšte, a krštenicu tražim na uvid za svaki slučaj.
Izbaci ti tvoju krstenicu, pa da pricamo dalje... lol
Mene generalno kod ljudi privlači ako pričaju o zanimljivim stvarima. Ako neko ima sa mnom bar jedno zajedničko interesovanje, to je dovoljna osnova da mi bude prijatelj(ica). Odbijaju me ljudi koji non'stop ćute. Ćutanje je možda zlato, ali ja ne merim ljude prema bogatstvu lollollol Ova šala me podseti na to da ne volim ljude koji druge ljude mere prema bogatstvu.

Ako govorimo o seksualnoj privlačnosti, kod žena volim lep izgled, otvorenost i pristupačnost. Lice je najbitniji deo po pitanju izgleda. Osmeh čini lice lepšim Smile Što se tiče detaljnog opisa kakva je po meni idealna devojka, neću to pisati da ne bih nekim slučajem obeshrabrio slobodne ženske sa ovog sajta da me kontaktiraju. Što devojka ima više unutrašnje lepote, to mi je manje spoljašnje lepote potrebno. Znači, zabavne, duhovite, šarmantne, javite se slobodno wink

cuva je ko zmija noge wink
Ah da zaboraveo sam da napišem i to da hrvatice obožavam i ako su besne lol

cuva je ko zmija noge wink

Znam ja, stari je on clan, al' necem da ga odam... wink
Sve moje ženske su bile kršne, s "jaki" kUkovi.
jOš mi je pokojni deda (bog da mu dušu prosti) savetovO, ŠinkO kad biraš sEbi ženU gledaJ imA li od čega baba biti...
da li ikoga privuce direktno iznosenje namere s neba pa u rebra?

Znam ja, stari je on clan, al' necem da ga odam... wink

znam i ja, al sutim wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:30 pm.