Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da li postoje veze gde se sve zasniva samo na sexu! varate li muza,zenu i vasa iskustva i sta vas uzbudjuje u takvim vezama!
ne moze samo seks...
u pocetku kao da... a onda bi da provedu ostatak zivota...
jedino bez obaveza je masturbacija...i to solo...
ali obaveze su lepe... do tri meseca....
...
ja prvo brak pa onda sex
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Varaj , varaj varalice lollol
hehe ja bih ali sa kim.........kad covek spomene da je ozenjen svaki dalji kontakt se momentalno prekida! SmileSmile
ne moze samo seks...
u pocetku kao da... a onda bi da provedu ostatak zivota...
jedino bez obaveza je masturbacija...i to solo...
ali obaveze su lepe... do tri meseca....
SmileSmileSmile ma kakva masturbacija.......ja sam ozenjen al' volim da varam! to mi je valjda fetis!
hehe ja bih ali sa kim.........kad covek spomene da je ozenjen svaki dalji kontakt se momentalno prekida! SmileSmile

Ti onda slazi , kazi zivimo odvojeno mnogo hrce wink
da li postoje veze gde se sve zasniva samo na sexu! varate li muza,zenu i vasa iskustva i sta vas uzbudjuje u takvim vezama!

Ništa od toga, ko je jebo jebo je lollollol
Kad pomislim na nesto ozbiljnije odmah zbrisu. roll

A posle kazu, muskarci zele samo sex. wink

Ti onda slazi , kazi zivimo odvojeno mnogo hrce wink
ne mogu da lazem tako sam vaspitan! Smile
ma zene su cudo.......vole i one sex al se prave fine! ZENE BUDITE MALO SLOBODNIJE! SmileSmile meni kaze moja zena "radi sta hoces samo nemoj ja da saznam!"

a šta će tebi dalji kontakt.......... nekako te skapirah da ti tražiš bliži, već pomenuti kontakt............Smile))

a šta će tebi dalji kontakt.......... nekako te skapirah da ti tražiš bliži, već pomenuti kontakt............Smile))
hihihi......ma jok bre treba mi neka da pricamo! SmileSmile

. . . s puno takta . . . bez kontakta. roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:13 am.