Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Događaj u Novom Sadu, koji se odigrao u noći između 1 i 2 juna ove godine, izvesnoj malodobnoj ženskoj osobi (MO 15 godina...), baca senku na civilizacijske norme u koje se mogao do juče, pouzdati ovaj grad...
Gore pomenuta tinejdžerka je spavala u svom stanu (stariji brat i mati su bili otsutni. Boravili su u Kovilju kod rodbine...)...
Negde oko ponoći je njen stan dok je dete spavalo, obila nepoznata muška osoba (Srednje dobi) a zatim je brutalno pretukla metalnom šipkom a potom i silovala...

MO je još u bolnici na intezivnoj nezi u pokrainskoj bolnici u Novom Sadu, polomljene vilice i sa teškim telesnim povredama u vrlo lošem psihofizičkom stanju...
Oljica je prelepa devojka, odličan đak sa istančanim manirima za dobro odgojenog prijatelja... Inače je dobra prijateljice moje kćeri...

Olja, ako ikad pročitaš ove redove. znaj da se mnogo brinemo ja i Iva, za tebe... Bojimo se lutko da se ne srušiš zbog svega što ti se dogodilo te kobne noći... Ne daj da te zlo pobedi...

P.S. Puno te vole, Iva i čika Kole... cry
Na zalost ovo je nasa surova svakodnevica. Unhappy
Nema dana da ne procitamo slicne slucajeve gdje stradaju nevina djeca. Brutalnost i pedofilija je uzela previse maha, a nasa policija koliko god se trudila naci krivca, ne uspijeva uvijek. Uspije li ipak, tu je sudstvo koje dijeli blage kazne za takve monstrume.

Zao mi je malene Olje Unhappy , ali sad treba porodica i prijatelji biti uz nju da prebrodi zlo iako ce trauma ostati za cijeli zivot.

Pozdravi Olju i poruci joj da i mi koji je ne poznajemo, mislimo na nju i porucujemo da bude hrabra i jaka...
strasno... nekad mi se zaista cini da ne prepoznajem svoj grad...

Olja, budi hrabra...
Za ovakve slučajeve ja lično bih uveo SMRTNU KAZNU a za silovanje bez teških telesnih povreda minimum 25-30 godina,naravno danas imamo DNK analize i lako je dokazati tako nešto.
Daleko bilo...

Dog god ova govnarska drzava donosi ove pederske zakone bice nam tako...Proces ce trajati i trajati, on ce biti osudjen, pa ce cekati da bude upucen na izdrzavanje kazne, pa ce opet silovati na slobodnom vikendu...
ALI ako bih sada neko u humanitarne svrhe uzeo i obogaljio ga tako da bude nesposoban da tako nesto ponovi, bio bi EKSPRESNO osudjen od strane nase slavne drzave...

I to nema veze sa gradom , manijaka ima svuda, cak i u svim drzavama...
Kod mene u kraju je skoro bio manijak koji je presretao devojke na ulici i gadjao ih kamenjem i napadao ih. Brzo su ga nasli srecom dok neko nije bio ozbiljnije povredje. Sve to se desavalo, u po bela dana u samom centru Beograda.

Ja ovakve slucajeve karakterisem kao teske oblike devijaantnog ponasanja. Rusija na primer ima divan zakon o tome koji zabranjuje svaki vid devijantnog ponasanja, a seksualna uznemiravanja i seksualni prekrsaji uopste se karakterise kao oblici teskog devijantnog ponasanja. Istim zakonom je tamo obuhvacena i gej populacija koja se smatra za devijantno ponasanje te je stoga strogo zabranjena zakonom.

Elem .. dok god nastavnici koji siluju devojcice po skolama i popovi koji siluju decake (citajte novine, svaki drugi dan neki primer) budu osudjivani na 6 meseci lakseg zatvora ili cak samo suspenzijom na radnom mestu, bice i slicnih a i gorih stvari.

Nije problem u policiji. Policija zaista efikanso hapsi, problem je u sudstvu koje nema odrzive norme, ne reaguje dovoljno brzo i ne reaguje adekvaatnom kaznenom merom
Za ovakve slučajeve ja lično bih uveo SMRTNU KAZNU a za silovanje bez teških telesnih povreda minimum 25-30 godina,naravno danas imamo DNK analize i lako je dokazati tako nešto.

Ovo potpisujem.
Događaj u Novom Sadu, koji se odigrao u noći između 1 i 2 juna ove godine, izvesnoj malodobnoj ženskoj osobi (MO 15 godina...), baca senku na civilizacijske norme u koje se mogao do juče, pouzdati ovaj grad...
Gore pomenuta tinejdžerka je spavala u svom stanu (stariji brat i mati su bili otsutni. Boravili su u Kovilju kod rodbine...)...
Negde oko ponoći je njen stan dok je dete spavalo, obila nepoznata muška osoba (Srednje dobi) a zatim je brutalno pretukla metalnom šipkom a potom i silovala...

MO je još u bolnici na intezivnoj nezi u pokrainskoj bolnici u Novom Sadu, polomljene vilice i sa teškim telesnim povredama u vrlo lošem psihofizičkom stanju...
Oljica je prelepa devojka, odličan đak sa istančanim manirima za dobro odgojenog prijatelja... Inače je dobra prijateljice moje kćeri...

Olja, ako ikad pročitaš ove redove. znaj da se mnogo brinemo ja i Iva, za tebe... Bojimo se lutko da se ne srušiš zbog svega što ti se dogodilo te kobne noći... Ne daj da te zlo pobedi...

P.S. Puno te vole, Iva i čika Kole... cry

Kole zašto si morao napisati njeno ime!? Misliš da će biti sretna kada to pročita? Zar nije dosta što joj sugrađani znaju da je to baš ona, pa sad još i svi mi!??? Zar misliš da je taj zakon o incijalima bezveze izmišljen!!!!????
Nelice, 505... Preneću devojčici Vaše želje... Samo neka se oporavi...

P.S. Hvala Vam na zdušnosti i podršci... wink
twisted ggrrrrrrr
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

Kole zašto si morao napisati njeno ime!? Misliš da će biti sretna kada to pročita? Zar nije dosta što joj sugrađani znaju da je to baš ona, pa sad još i svi mi!??? Zar misliš da je taj zakon o incijalima bezveze izmišljen!!!!????

Kritika ?

Možda nisam trebao...?
Možda sam ovom temom pokvario zabavni karakter ovog foruma...?
Možda sam Vas potstaknuo na razmišljanje...?

...Osećao sam potrebu da Vam to kažem... Možda zato što mislim da ste ipak dostojni ove informacije, ne da bi njome sprečavali eventualne istrage ili kršili zakone o inicijalima...

Sudeći da je navika na ovom forumu takva-kakva je i da se uvek ističe zabavni karakter, ova pa i slične ozbiljne teme će vrlo brzo pasti u zaborav...

Možda sam hteo (sebi) potvrditi činjenicu da je ovde zabava prioritet, a ozbiljnost samo posledica razuzdanih neobaveznosti i uzročnih nemara pojedinih prema pojedincima...

Možda sam hteo ja Vas da kritikujem ?

Ne znam... Prosudite sami...
Kole, ne nerviraj se...
iako je tema najgora sto moze biti, ipak dobro je ima i takvih..
svi mi bi se trebali zamisliti u kakvom drustvu zivimo i koliko puta sklapamo oci praveci se da ne vidimo sto se desava oko nas...
Kole, ne nerviraj se...
iako je tema najgora sto moze biti, ipak dobro je ima i takvih..
svi mi bi se trebali zamisliti u kakvom drustvu zivimo i koliko puta sklapamo oci praveci se da ne vidimo sto se desava oko nas...

Ne nerviram se, daleko bilo...Vidiš, ovo mi veći liči kao napredak...

wink

drustvo nam je onakvo kakvi smo mi... ili bar vecina. rece seksepil devijantni.
pricamo kako je situacija teska, losa, alarmantna ali niko ne mrda ni malim prstom da to promeni.

mislimo da to ne moze nama da se dogodi. potresemo se kada cujemo neku ovakvu vest, ali nastavljamo sa svojim zivotima kao da se zapravo nista i nije desilo jer, desilo se nekome drugom, ne nama ili nama bliskim osobama. a onda jednom, BUM, desi se nekome iz nase okoline...

u takvim situacijama ne postoji pravican sud osim "saka, nos, patos" uslovno receno, naravno u mnogo tezem obliku. grozim se nasilja, ali, pitam se da li se sa takvima moze drugacije postupati?

pravda? nikada nece biti zadovoljena.

jedino sto zaista mozemo jeste da se molimo da se Olja sto pre oporavi psihofizicki.
pa sad da smo svi bas devijantni i monstrumi, ne bih se slozila...
istina je da su mnogima moralne vrijednosti jednake nuli i takvi nisu vrijedni zivjeti u zajednici...

sve dok nam sudstvo bude blagonaklono sudilo tim izrodima, dogadjat ce se stvari koje se dogadjaju..nezamislivo je da zbog tezih fizickih ozljeda, zlostavljanja i silovanja, isti dobivaju od 6 mjeseci do 2 godine kazne...nezamislivo...

a sto mi sami mozemo uciniti..vrlo malo, gotovo nista, na zalost...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:35 pm.