Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Elem kalendar starih Maja, neka indijska plemena, kineski kalendar, Nostradamus i mnogi drugi predvidjaju smak sveta 21. decembra 2012.

Mnogi se vec (ludaci) pripremaju za ovaj datum i zavrsavaju poslednje obaveze pred kataklizmu.

Da je danas 14 decembar, i da imas jos tacno 7 dana zivota, kako bi ih proveo / provela ?
Svaki dan bih zivela kao da mi je poslednji i tako 7 dana... 8)

I ne razumem te, koji zavrsavaju poslednje obaveze ako ce smak sveta... lol Sve cet'ri od sebe i Bog da te vidi. lol
Jabih ovoj tvojoj baki promenio licni opis, a Nepopravljivu bih popravio :D

Mnogi se vec (ludaci) pripremaju za ovaj datum i zavrsavaju poslednje obaveze pred kataklizmu.

Da je danas 14 decembar, i da imas jos tacno 7 dana zivota, kako bi ih proveo / provela ?

cemu zavrsavati obaveze :?: ..tako ce i one nestati lol
Mozda bih se potrudio da uradim nesto sto sam zeleo a do tada nisam bio dovoljno resen, sta znam.
Ne bih nigde da zurim, ko zuri obicno se sjb
Ja zivim svaki dan ka poslednji tako da smak moz i sutra da me drmneee Smile samo nek sacheka par zurki da mi prodje ovih dana da proshetam nove cipelee Smile i popijem josh par votkica oops
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Meni je vodkica vredna bacanja na spisak.

Njom me zarazila jedna vazna devojka. Pijem je uvek na isti nacin. Vrlo hladnu, dakle hladjenu u frizideru, obavezno u hladjenoj casi sa kriskom limuna, bez leda. Najcesce pijem Smirnoff, al kao favorit bih izdvojio i Kalasnikov.

Za mene ima vrlo poseban ukus, stravicno mi prija, i itekako pozitivno deluje na mene. Potpuno me opcini, nisam ni malo agresivan od vodke poput nekih, naprotiv, cini me bas veselim i sarmantnim, sta vise kad je pijem osecam se stravicno sexy i da me prostite samo bih se prckao Smile

Dakle u tih 7 dana sigurno bih uvrstio vodkicu, pomesanu sa mnogo plesa i znoja ...
Votkica ili vodkica,nikad mi nije bilo jasno? Smile

Ja volim takodje hladnu,sa guaranom a volim i meshavinu sa borovnicom ili ananasom.
Ima i kombinacija sa limunom,belim vinom i martinijem-bash kao ova shto kusam iz kutlache na slici Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ja je pijem cisto, jedina primesa je kriska limuna, cak ni led ne volim da stavljam, al moze nesto energetsko pride, al nikako kao mix u casi. Guarana mi je malo preslatka za vodku vise mi lezi red bull uz nju.

p.s. u narodu mnogi kazu votka, sto mozda nije greska s obzirom na glasovnu promenu u srpskoj gramatici iz d u t, ipak ime pica je u stvari sa d, vodka, te je ja vikam sa d
Ma kako god je vikali nema si ubavije od vod(t)kice Smile
Ziveli u to ime i prijatno veche seksi Smile
U to ime da te pocastim mojom omiljenom Smile

(http://www.wired.com/images_blogs/dangerroom/2009/12/vodka-kalashnikov.jpg)

ZIVELI ! Smile
Hahah napravismo od smaka sveta-vodka party lol
Ja volim crnu Puskin votku sa RedBullom, mmmm.... :D
Uuuuuuu jes vala, al je dugo nisam pio ... bas je skoro nisam video, al sad kad rece, valja obici neki podrumcic Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:52 am.