Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Elem dragi moji forumasi i forumasice ...

ovih dana bi trebalo da pijuckam kaficu sa par vas, al sam smislio da bi bilo lepo videti vas sve djuture. Bilo bi super prebaciti forum na par sati u neku kafanicu il basticu pa da upadamo jedni drugima u reci onako na zivo.

E sad buduci, da mnogi imaju porodicnih i drugih obaveza, pretpostavljam da bi najbolje bilo tokom dana u nekoj suncanoj bastici velegrada.

Sta mislite da se skupimo negde na primer u nedelju 25-og ovog meseca, tokom dana oko 2-3 sata. Tako bi mogao da se organizuje i neko ko nije iz Beograda pa da nas bude u sto vecem broju.

Nadam se da ste bar vecinom zainteresovani, jer stvarno bi bilo lepo videti vas ako ne sve onda bar vecinu na broju, da se malo zajedno smejemo, prepricavamo price, druzimo ...

Sta vi mislite o svemu tome ? Molim da se javi ko moze i zeli paa da se lepo organizujemo Smile Ljubi vas vase seksi pile Smile
Ja sam uvek za akciju cak iz Slovenije ali su domacini ti koji "zeznu". Smile
Ja bih mogla, samo mi 25. ne odgovara. Wink Meni bi recimo odgovarao jedan petak ili subota, posto se nedeljom uvek vracam kuci. 8)
Organizirajte, javite datum, mesto i vreme i dolazim. 8)
Ljubi vas sve vasa zla babuskara. lol
Aj onda nek bude subota 24-og, vikend je ... Smile E bas mi je drago da oces da dodjes zlockice, kad vec ti dolazis iz slovenije, mogli bi bar i ovi iz grada da se potrude Smile
Taj vikend mi ne odgovara, jer imam 24. jedan susret u Ljubljani. Smile
Vikend kasnije?
HHHaxxaxa aj vikend kasnije dakle subota bi onda bila 2-og jula. Mozes tad ?
Sto se mene tice, MOZE. Wink
Naravno, da cujemo sta ostali imaju da kazu. 8)
ja ne mogu 2. jula......... nemam nikakve obaveze, al mi ne pada na glavu da dolazi i pri tom da trpim ovu babu............Smile))
Dakle i mica moze Smile Lepo lepo, vec trojka, jos malo pa ce da budu prave orgije Tongue
Ti ne moras, da trpis... Slobodno koristi toJalet... lol
jes, ti će mi platiš ulaz...............Smile))
Al' cu zato da te castim papirom i to onim za brusenje zidova. lol
znala sam da si duša od babe.............. ma na ranu ću te metem...........Smile))
Ma, ja sam ti melem za sve tvoje rane... lol

Jos kad te pocastim sa Caffee la mishomor ima da me volis do kraja svog zivota. lol
ma radi mi šta oćeš, volem te najviše na svetu...........Smile))
rollrollroll

Ja castim !!! :D :D :D

li pod ednim uslovom Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:57 pm.