Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da li se slazete da se kao u nekim pametnim zemljama uvede porez na zene kao i na muskarce koji su presli 35godina a nisu bili u braku nikad jer ovde ima previse egoisticnih lepih zena sa slikama sa raznih putovanja i klasicnih sponzorusa,sto nije dobro ni za drzavu a ni za njih u daljoj perspektivi
si ti ovdi dosho da se zenish bem ti? shock
Pusti coveka, vidis da ga brine taj porez. lol
more ja mislEm da je ljumbomoran na njih sto imaju da se slikaju dok putuju lol
Tako posmatrano i ja sam ljubomoran. lol
Ma nek se slikaju, a i mi cemo. Smile)
Tako posmatrano i ja sam ljubomoran. lol

ma za teB znam 8)
Pa ja bas mogu samo da se slikam ... od putovanja ni p. lollollol
i to je nesto, postavljac teme nema ni za slicku lol
E da, a od dog poreza neki dinar nek ide i nama, pa da se i mi sliknemo sa nekog egzoticnog mesta. Wink
Al' ti imas lepo misljenje o meni, to me je uvek fasciniralo. lol
Al' ti imas lepo misljenje o meni, to me je uvek fasciniralo. lol

znam oopslollollollol
Lepo se slazete, to je za pohvalu. Smile
da li se slazete da se kao u nekim pametnim zemljama uvede porez na zene kao i na muskarce koji su presli 35godina a nisu bili u braku nikad jer ovde ima previse egoisticnih lepih zena sa slikama sa raznih putovanja i klasicnih sponzorusa,sto nije dobro ni za drzavu a ni za njih u daljoj perspektivi

Izvin'te, a mozda je ta lepa zena sama sebi platila put? :D

Uostalom, zar nije malo glupav taj porez? Dovoljno je sto se trga porez mesecno sa platom i onda bi drzava jos da uzme porez zato sto se neko nije ozenio/udao??? twisted Da nece mozda, da uvedu porez i na neredovit seH ili ce mozda broj ozbiljnih veza biti olaksavajuca okolnost? lol
Gde ide ovaj svet... da se drzava mesa u neciji intimni zivot, bruka... twisted
Neka glavonje malo manje trose iz drzavnog proracuna (nasih para), pa ce se lakse ziveti. Lopovi!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:50 pm.