Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

da li mislite da je swe bilo regularno?da li je po wasem misljenju Marko Kon i pesma cipela trebao da pobedi i kako wam se swidja pesma? lol
Mislim, da je kod vas bio jak strujni udar, pa mu frizura ispala onako u "afro" fazonu. wink

Iskreno, meni se ni jedna pesma nije svidela. Smile
Breskwice, ko si bwe ti, a? Mnogo pitanja, tema i to sa nekim "novinarskim" (da ne kažem šablonskim) prizvukom a znamo da ovdI ne dolazi nikI novi. Da nEsi ti neka "ispomoć" ovdi zbog radi oživljavanja foruma i čišćenja paučine, a? I ako jesi, i ako nisi, ja te pozdravljam...
lollollol
ili jesi............. ili nisi................ živeli......................Smile))
Nisam gledala, ali sam cula pesmu. Sta znam, nista posebno,
simpaticna i pevljiva. E sada kako ce proci- pa videcemo 8)
da li mislite da je swe bilo regularno?da li je po wasem misljenju Marko Kon i pesma cipela trebao da pobedi i kako wam se swidja pesma? lol

Beovizija je nepovratno postala ekstravagancija dekadentnih i sa visim-manjim kompleksom nedorecenih ljudi... cry
Plakao sam zbog (starog barda) Djordja Marjanovic sto se kompromituje sa obesnim i nenadahnutim "muzicikantima"...
A Kon?! Koji je bre taj covek?? Dal ga trecerazredne kompozicije preporucise ili neka preko ramenu "bratska namigivanja"; il junastvo sa Splavova vodenih, ne znam??!! Proci ce kao bos po trnju... rollrollroll
Proci ce kao bos po trnju... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ne mora da znači. Ta Evrovizija sve više i više liči na gej paradu, tako da bi ovaj smešni mogao da osvoji 6-9 mesto. Pobediće, naravno, neki veći derpe...
lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:14 pm.