Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li znate ko su bili i ko su Galebi ?

Sigurna sam da starije generacije znaju, ja sam cula price od starijih ljudi o "dalmatinskim galebima"
Znamo i ko su i sta su, ali su u odumiranju. Smile
Belice ja znam Smile

Elem, to ti je stari pojam, vezan isskljucivo za damlaciju. galebi su ustvari plejboji. Momci koji zive na moru, jurili su cice sa kontinenta koje su dolazile na letovanje. U sustini vecina njih su se samo grebali za lovu od bogatih Svabica. Sve u svemu momci su vazili za smekere i zavodnike, tipicni plejboji.

danasnji klinci iz dalmacije cesto vole da se predstavljaju kao galebari, al su daleko od onih proslih. Uglavnom su danas to klinci, bez manira. A nekad su ovi momci vazili za dobre frajere, velike zavodnike, s manirima. Glavni cilj naravno bio je zavesti cicu s kontinenta kao letnju semu, a najpozeljnije su bile svabice sa dubokim dzepom Smile

Skontala ? Smile

Nekad sam povodio u dalmaciji i boki po 3 meseca tokom leta, tako da mi ovo nije strano.

Moram dodati da su i cehinje i svajcarkinje umele da budu interesantne, dok su naskinje bile najslobodnije, glupo je reci najlakse, ali i najseksipilnije i najzabavnije. Eh da te nase Srpkinje, to su brate zene .... Wink
restoran preko puta moje kuce...........

...............zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzT lolwink

Sigurna sam da starije generacije znaju, ja sam cula price od starijih ljudi o "dalmatinskim galebima"

Sumljam da si priče čula od starijih ljudi, prije bih rekao da se starije žene sjećaju galebova sa osmjehom na licu lollol

Sumljam da si priče čula od starijih ljudi, prije bih rekao da se starije žene sjećaju galebova sa osmjehom na licu lollol

cula sam od coveka koji je bio vojno lice , radio na primorju u HR wink

Sigurna sam da starije generacije znaju,
. . .

Znamo! :D

jadranska obala je neravnopravno podeljena...
...
Yeste.

Aljbanjci imaju premalji deo.
Yeste.

Aljbanjci imaju premalji deo.

lollol
jajino mišljenje

predmet spora budućih generacija

pod uslovom da ne nestanemo ko hazari
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:28 pm.