Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Resurrection je resio da se skine , zasluzio si temu lol

samo nemoj da se odmah obuces wink
sta je tu toliko fascinantno da bi se otvarala tema?! shock

belice odrastiiiiii, vreme jeeeeee... winkTongue
Pa nasalila se devojka, kakve ima veze? Smile
Tema ce se ionako brzo zagubiti a niko nije uvredjen. wink
Belice ja te podrzavam. Otvorim jos 100000 tema blago meni, taman da nam tvoja guza stoji na monitoru ispred svake teme Tongue
sta je tu toliko fascinantno da bi se otvarala tema?! shock

belice odrastiiiiii, vreme jeeeeee... winkTongue

a sta se sad ti ljutis ? Pa otvorila sam coveku temu , vecina ima svoju licnu temu ili ti se on ne svidja ili ja ?

I bas necu da odrastem twisted
znaci svi skacu u bunar pa mora i on?! shock dokle ta uniformisanost, ne kapiram bas najbolje?! roll
Imam li neki razlog da ga mrzim? Ne secam se da sam se svadjala sa njim ni dok je Uzurpator bio, tako da nemam razloga ni sada. wink Poznato je sa kim odavde ne komuniciram, tako da ne vidim odakle ti tako nesto... roll ovio za tebe necu ni da komentarisem... Tonguelol

Nemoj u inat... TongueTongueTongueTongueTongue
Ja pokusao da se resim uniformisanosti i gle gde me je to dovelo. winklollollol
Salimo se, sta vam je? lol
Wau, zar sam propustila striptiz? shocklol

Pih, samo ja nemam temu... Šmrk... 8) lol
Nista posebno nisi propustila, uzivaj. lol
Kako da uzivam... Sad necu moci da spavam... Ode mi 8 sati beauty sleep-a zbog tvojU majicU... lol
znaci svi skacu u bunar pa mora i on?! shock dokle ta uniformisanost, ne kapiram bas najbolje?! roll
Imam li neki razlog da ga mrzim? Ne secam se da sam se svadjala sa njim ni dok je Uzurpator bio, tako da nemam razloga ni sada. wink Poznato je sa kim odavde ne komuniciram, tako da ne vidim odakle ti tako nesto... roll ovio za tebe necu ni da komentarisem... Tonguelol

Nemoj u inat... TongueTongueTongueTongueTongue

E vidis ja sve radim iz inata, pa sad ti vidi sta je bolje da me stalno kritikujes ili da budes cool wink
nemam ni ja pa se ne falim... Tonguelol

Sta mislis, da se skinemo, a? lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:08 am.