Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

vidio sam dota profila sa slikama bildovanih misica...pa me zanima da li oni lakse dolaze do devojaka SmileSmile
A otkud ja to znam? lollol

Ako hoces brze rezultate uzmes tegove,steroide,posle malo mokris krv al jbg...imas plocice ko Bred Pit.... wink
mogu se misici nabildati i bez steroida...par ja tako mkislim...jest da treba vremena ali ljepse izgledaju
ako te to muci, pravac teretana i za nekoliko mjeseci vidjet ce se rezulati bar malo wink
ih.. muskarci.. lol

vazno je samo..

da je tip cool, mek i zgodan zaaa..

da se naslonim na njega i gledam TV..

da mi ponekad skuva kaficu.. iznenadi sladoledom..

i..

da bude tu.. wink

a sad.. dal ce biti nabildovan i provoditi vise vremena pred ogledalom nego sa mnom..

sve to je sporedna stvar.. winklol

a jos kad bi i znao poneku da smota.. i bio crasy ko ja..

grrrrr.... mljac!

bio bi mr. perfect 4 moi.. twistedlol
mogu se misici nabildati i bez steroida...par ja tako mkislim...jest da treba vremena ali ljepse izgledaju

Moze naravno...samo znatno sporije i uz puno vise rada i specijalni rezim ishrane. wink
Znam jednog momka koji se takmici....
A znam i jednog koji je postigao neverovatne rezultate pomocu treninga i kvasca...odvratno je ali deluje...mada je on i pre toga bio veslac... wink
Za mene licno su najlepsi plivacki misici.... Smile
Natooo opisa me skroz...jos samo da naucim da motam.... oopslollol
ako te to muci, pravac teretana i za nekoliko mjeseci vidjet ce se rezulati bar malo wink

aa ne mucimme samo sam pitao jer mnogi imaju slike na svojim profilima sa bildovanim misicima...pa zato sam pitao
Natooo opisa me skroz...jos samo da naucim da motam.... oopslollol

wink

lol
Znam trud rad i disciplina daje rezultate

aa ne mucimme samo sam pitao jer mnogi imaju slike na svojim profilima sa bildovanim misicima...pa zato sam pitao

ma to su najcesce lazne slike.. lol

ili su to mladi kao ti.. pa zele da imponiraju misicima..

u mojim godinama treba muskarac da imponira glavom..

wink

Znas sta je cale rekao Staloneu kad je ovaj bio klinac?
-Sine,nemas mnogo u glavi zato vezbaj misice... wink

ma to su najcesce lazne slike.. lol

ili su to mladi kao ti.. pa zele da imponiraju misicima..

u mojim godinama treba muskarac da imponira glavom..

wink

oopsoops

Natalija smiruj se pod hitno... lollollol
Znam da ti je bitno da ima u glavi ....i nisam za bildovanje jer da jesam nebi sada bio ovde sa vama
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:33 pm.