Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

... tju da napravim velKu žUrAju za sve ShtrumpfOve sa prOstora bivšE SFRJ.

A sad me izviNte, odoH da radim i da zaRadim. Brdo para je u pitanjE..., velKi posO. Više od tOga vam ne mOgu kaZti.

OdlaziM, al vratitju se ednOm sigurno.
Sve Shtrumpfete su vam na raspOlaganjE što se mene tičE, el ja netju imati vremena, Radite Š njima štO vam je vOlja..., al budite fini.
Zdravo i dovidjenja.
Koji je sledeci nick sa kojim ces da dodjes? Tonguelol

A sad me izviNte, odoH da radim i da zaRadim. Brdo para je u pitanjE..., velKi posO. Više od tOga vam ne mOgu kaZti.

Sve Shtrumpfete su vam na raspOlaganjE što se mene tičE, el ja netju imati vremena, Radite Š njima štO vam je vOlja..., al budite fini.
Zdravo i dovidjenja.

Veliki Štrumpfe, puno pozdrava od tvojih vernih Štrumpfova. Probaćemo nekako da se snađemo bez tvog mudrog vođstva. Nadamo se da ćemo zahvaljujući tvom bogatom iskustvu i mudrim savetima uspeti da osvojimo slobodne Štrumpfete u ovom našem dragom selu wink

Mrgud winklollol

Mrgud winklollol

bolje Gargamel

Zdravo i dovidjenja.

Ajd srećan put zaradi milione pa da ih podelimo onako bratski ti nama novce a mi teb ove štrumfete.......evo uuuuuzzzzzziiii ih sve lollollol kad se vrneš moja ionako neje tuj(sanjalica) wink
Sledece godine u ovo doba cu biti i ja milioner! wink
Drug je stigao na genijalnu ideju, da sadimo beli luk i da na njemu zaradimo ... iako pojma nemamo kako se i sta radi sa njim. lollollol
Drug je stigao na genijalnu ideju, da sadimo beli luk i da na njemu zaradimo ... iako pojma nemamo kako se i sta radi sa njim. lollollol

Nemoj o belom luku ovde na forumu, da nam jedna članica u paničnom strahu ne zbriše na metli wink Forum se i ovako osipa s vremena na vreme.

Ako ti treba neko sa iskustvom evo men ja ga sadio u padinskoj skeli lol
Ja posadih lukac beli tamo dole u Padinskoj skeli. lollollol
Ne stvarnO, ovaj put odlaZim odistiNski.
VelkI je pOso u pitanjE, bitje para za svE ako Uspem i ako mE ne Skrajnu u medjUvremenu.
Idem Tamo da bRanim neke naše ljUde i da razBucam onu lAkrdiju štO E SudOm ZovU.
dOqurČilO mi više, pravO da vI kažEm.

A kad sE vratiM, tje budNe velKa žurAja, za OpuŠtanje.
Netje mi budNe lako, naredni godinU, godinU i po dana me čeKa kaludjeRski žiFot, takoretji.
Kad se pOsle tOlko vRemena budEm popEo na nekU netju silaziti kO dete S trešnje, verOvatno.

Zato i kažEm, čUvajte mi ove našE Shtrumpfete.
Aj pa vidimo se, ako Bog da.
Gde ces bre sad opet? :?

Imaju i oni net,svrati da se posavetujemo oko odbrane wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:30 am.