Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Vjerojatno ste do sad već i sami shvatili kako je na internetu gotovo nemoguće otkriti prevaranta.

Ljudi se jednostavno sužive s likom koji glume, te u potpunosti mijenjaju svoje ponašanje, način izražavanja i odnosa prema drugim ljudima.

Čak i psihologe je čak iznenađuje brzina kojom se osobe privikavaju, odnosno preuzimaju ponašanje zamišljenih likova, ali i dužina pretvaranja.

Kakva su vaša iskustva? Jeste li uspjeli prepoznati ikada nekog tko se lažno predstavljao, bez obzira radilo se o muškarcu ili ženi?
Ljudi uvek, svesno ili nesvesno pokusavaju sebe da predstave u najboljem svetlu, isto ti je na forumima kao i u real life u prvih par meseci veze....sve med i mleko svi savrsheni, onda kad za trenutak skinemo roze naochare vidimo da ima tu i nekih nesavrsenosti.....zivela nesavrsenost lol
Slazem, svi se mi ponekada zelimo prikazati u sto ljepsem svjetlu, kako u reali tako i na netu i tu nema nekih vecih problema.

Ali...sto onda kad se netko sustavno prikazuje da je nesto drugo i vara sve... lol
Bravo Jano....kI da si od mene prepisivala... wink

Samo ja ne stavljam roze naocare,deluju nekako pederski... lollol
aj dobro, eve ću vam priznam, ja ovdi glumim da nisam stidljiva........ eto, ubite me, smrvite me, al tako e............Smile))
Vjerojatno ste do sad već i sami shvatili kako je na internetu gotovo nemoguće otkriti prevaranta.

netacno 8) wink
Bravo Jano....kI da si od mene prepisivala... wink

Samo ja ne stavljam roze naocare,deluju nekako pederski... lollol

i ja................ roll

uz´em one zatamljene.. lollollol
Slazem, svi se mi ponekada zelimo prikazati u sto ljepsem svjetlu, kako u reali tako i na netu i tu nema nekih vecih problema.

lol

sta mislis da sam se ja recimo, npr. pokazala u najboljem svetlu.. odje na forumu..

kak´a bi onda u stvarnosti trebala biti tamna? 8) lol
Svako nosi svoj krst

Potpisujem

netacno 8) wink

E, ne bi se ona zvala smetalica da ne oceni sa NEtacno...dusa moja stroga....(sad se ja malo slihtam) lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ljudi uvek, svesno ili nesvesno pokusavaju sebe da predstave u najboljem svetlu, isto ti je na forumima kao i u real life u prvih par meseci veze....sve med i mleko svi savrsheni, onda kad za trenutak skinemo roze naochare vidimo da ima tu i nekih nesavrsenosti.....zivela nesavrsenost lol

ja nisam ljud...
...
nisi....... ti si zdrava 'rana............Smile))
Bucko vitaminac, preporucuje se posle radijacije... TongueTongueTongueTongue
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:34 pm.