Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ae predlozite shta to moze na brzaka da se spremi a da je ukusno lol
'vako... svratis u prvi restoran koji radi i narucis klopu... wink jos bolje pozvoves restoran koji ti je uz put, narucis klopu i na putu do kuce pokupis...SmileTongue

e ne moze to tako ! Da ti je i jare i pare Tongue

Pitaj CRNog, ce da ti kaze....da bIdne na brzaka i ukusno e pizza lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
'vako... svratis u prvi restoran koji radi i narucis klopu... wink jos bolje pozvoves restoran koji ti je uz put, narucis klopu i na putu do kuce pokupis...SmileTongue

sam toJ i ja nesto mislEla , Tajlandjanin lol

namazes ga medoom,to je ekoloski em ti je slatko, a ako ces da jedes onda napravis tunjevinu u paradjzosu i spagete Tongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

Na brzaka može da se spremi pica, pod uslovom da kupiš gotovo testo za picu. Čisto da ne gubiš vreme na mešenje i ne prljaš ruke brašnom. Izbor tipa testa za picu zavisi od toga kakvu picu želiš. Ako hoćeš mekšu, ravnomerno pečenu, kupi sunđerastije testo. Ako hoćeš da bude tvrđa, i pomalo reš na dnu, onda kupi testo koje nije sunđerasto. Na testo staviš sastojke po svom (ili njegovom wink ) ukusu. Ako nemaš ideju, evo možeš da staviš tanko sečen žuti sir, šunku, kečap, šampinjone... Ključna stvar je da paziš da pica ne zagori, povremeno proveravaj. Kad otvoriš rernu, pečurke će ti reći da li je gotovo Smile Ako nisi stavila pečurke, onda proceni na osnovu boje testa. Pica se može spremiti na mnogo načina, ako ti ne zagori, skoro je sigurno da će biti ukusna :D

namazes ga medoom,to je ekoloski em ti je slatko, a ako ces da jedes onda napravis tunjevinu u paradjzosu i spagete Tongue

sa koprima i belim lukom, malo origana, mmmmmmmm, njami SmileSmileSmileSmile
Rokneš dve kašike masti u pleK i razmažeš ondak uZneš lepo parče rebarca i okolo natrpaš krompiriće naseckane u kriške sevneš u rernu i prste da poližeš wink
Otvoris konzervu Gavrilovic gulasa i podgrijes lol

Tipično za današnje domaćice samo konzerva i smrznuto povrće evil a ja se sećam kao mali išo sam na pijacu u 5 ujutro i kad pođem u školu oko pola osam na pijaci nema nikog :? nekad bilo cry
Rokneš dve kašike masti u pleK i razmažeš ondak uZneš lepo parče rebarca i okolo natrpaš krompiriće naseckane u kriške sevneš u rernu i prste da poližeš wink

udaj se za mene oops

winklol

udaj se za mene oops

winklol

Al da napravimo braćni ugovor di će stajati da TI ideš po pivo u radnju lollollol i ondak može wink

Sad mi je malo jasniji tvoj nick winklollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:59 pm.