Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Prodje proslava male mature... pripreme za polaganje zavrsnog ispita, polaganje je napokon proslo... Smile jos ne znamo tacno broj poena na ispitu, ali razredna je obavestila decu da su super odradili zavrsni... Smile Ljubi je mama se odlucila za gimnaziju drustveno jezicki smer. Sta sad?
Kako napraviti listu zelja? roll Koje su po vama gimnazije OK, a koje za izbegavanje u Beogradu??? wink
Matematička gimnazija je najbolja, ali ona ne spada u drustveno jezicki smer. Što se ostalih gimnazija tiče, treba da se raspitaš da li u nekoj od njih ima neki strogi (čitaj: ludi) profesor(ka). Ako ima, to može da bude problem, osim u slučaju da detetu njegov predmet dobro ide. Mada, ja mislim da, u nedostatku drugih informacija, i ako je svejedno, treba birati gimnaziju prema udaljenosti od kuće, čisto da dete dobije u vremenu Smile
Najblize su nam osma i sesta gimnazija... a sve ostale su +- 30 minuta... sto znaci udaljenost i nije neka... wink Prva i treca otpadaju u startu, zato sto nema nagrade sa takmicenja i prosek 5.00... zato sve druge dolaze u obzir osim, Lazarevca, Mladenovca, Obrenovca, i ostalih okolnih mesta. Smile
ja b´ ti rekla.. al pojma nemam........................... roll

najbolja je privatna skola u svici............... wink
Ajde nek ti nesto i svicarsko valja lol
ja b´ ti rekla.. al pojma nemam........................... roll

najbolja je privatna skola u svici............... wink

a lepse da se upise kod nas u Nemacku Tongue
Najblize su nam osma i sesta gimnazija... a sve ostale su +- 30 minuta... sto znaci udaljenost i nije neka... wink Prva i treca otpadaju u startu, zato sto nema nagrade sa takmicenja i prosek 5.00... zato sve druge dolaze u obzir osim, Lazarevca, Mladenovca, Obrenovca, i ostalih okolnih mesta. Smile

ma najbolje da je udas pa nek joj muz lomi glavu djece snjommm lollollol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Prodje proslava male mature... pripreme za polaganje zavrsnog ispita, polaganje je napokon proslo... Smile jos ne znamo tacno broj poena na ispitu, ali razredna je obavestila decu da su super odradili zavrsni... Smile Ljubi je mama se odlucila za gimnaziju drustveno jezicki smer. Sta sad?
Kako napraviti listu zelja? roll Koje su po vama gimnazije OK, a koje za izbegavanje u Beogradu??? wink

Cestitam Vam na polozenom ispitu, ljubi je majka.... a sada jos da je udamo i nek ide zivot Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
I mi jom čestitamo ljubimo joj majku i ljubnemo i kontricu za svaki slučaj lol
A pa cestitamo novopecenom gimnazijalcu. Smile

Ja nisam gimnazijsko dete, al znam da su prva i peta beogradska gimnazija oduvek vazile za najbolje u gradu. Mislim da ti je bolje da je upises na drustveni smer nego prirodni, daleko je primenjenije znanje, a i siri izbor fakulteta imas kasnije.
Sexi je u pravu wink
Cekajte, idem i ja!!!
Jes vala, Smile a i prva je kod mene u ulici pa moze da mi svrati na kaficu kad dolazi na roditeljski :p
vis kako gimnazija utice na opstu kulturu Tongue

gostoprimstvo na prvO mjesto :D
Cekajte, idem i ja!!!
ju ju ju.. kako muva ovaj seksi... rollrollroll
Pa taakoj ti to kad izucavas drstvene nauke :p
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:53 pm.