Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Citajuci post naseg SrcETa, dobila sam ideju za ovu temu (ne ljutite se na mene).

Da li za sebe mislite, da ste neponovljivi u ovom nasem malom, virtuelnom svetu, po cemu ste to neponovljivi i sta mislite, kakav pecat ste ostavili ovde? 8)
pa gdje se mi drugi mozemo mjeriti sa srculencetom lollollol
bez dvoje, troje dece... nista se ne racuna....
...
svako je neponovljiv na neki svoj nacin i svako je od nas ostavio neki pecat ovde, ali, mislim da je mica urbana legenda wink
Razni su motivi ljudi da pišu na našem Forumčetu.

Neko sebi olakša pišući šta mu je na duši, je nema kome ili ne stiže da ispriča nekome ko mu je blizak.

Neko zaista misli da je jedinstven i neponovljiv (što je apsolutno tačno posmatrajući ga kao unikatnu jedinku ljudskog roda), ali pošto nije uspeo to da dokaže u realnom, kreće sa ekspresijom iz sve snage ovde, na netu. Poneko je možda previše ambiciozan, pa iako se dokazao i iskazao u sferi realnog, želi to da ponovi i ovde.

Poneko naprosto voli da se druži, pa u trenucima ometenosti - dok je na poslu ili noću, kad je sav normalan svet u svojim stanovima, ostvaruje tu svoju težnju upravo ovde.

Ja sa, mislim, nešto između prvog i trećeg slučaja. Dakle nemam ambicija da ostavljam ikakav pečat ovde. Ako je nekom lepo da se povremeno kucka sa mnom ili da se povremeno čujemo telefonom ili čak i viđamo i družimo, u pauzama od svakodnevnih obaveza, onda je to pravi i najbolji pečat. Barem za mene. :D
pa gdje se mi drugi mozemo mjeriti sa srculencetom lollollol

Ukrade mi reč iz usta...stvarno ne znam šta da dodam wink
svako je neponovljiv na neki svoj nacin i svako je od nas ostavio neki pecat ovde, ali, mislim da je mica urbana legenda wink

EEEE, Nelly je sasvim upravu. Svi su blede senke spram Micojke. Živela nam naša MICIKAAAAA :!: :D

EEEE, Nelly je sasvim upravu. Svi su blede senke spram Micojke. Živela nam naša MICIKAAAAA :!: :D

Micin smisao za humor je neponovljiv, zaista 8) winklol
Pridružujem se njenim vernim fanovima u pohvalama. Mico, šta bi ovaj sajt bez tebe wink
Ne znaM daL sam nepOnoVljiv al ja kad nekU ženskU sKroziraM saS ovaj mOj ukrŠteni pogled, gatjke jOj samE spadaju.

DižeM 120 kila iz ravnog "benDŽa", obim bicepsa i butine na nOzi su mi takoretji isti. A nisam ni glup...
draga moja Stormy Smile
Micu sam izdvojila jer je najduze ovde od nekih ljudi koje veoma cenim a u koje spadas i ti, neki odavno nisu ovde, neki od skoro a neki tek ponekad navrate, kao npr. Vocka danas Smile.
svako je od vas ostavio jedan delic pecata koji kada se spoji cini ono zbog cega volim ovaj forum Smile.
i, naravno, neko ko je sasvim neponovljiv i poseban wink
Neki se baš trude da ostave pečat.

Ja sam reLativnO noviji čLan pa jOš sabiraM Utiske.
Razni su motivi ljudi da pišu na našem Forumčetu.

Neko sebi olakša pišući šta mu je na duši, je nema kome ili ne stiže da ispriča nekome ko mu je blizak.

Neko zaista misli da je jedinstven i neponovljiv (što je apsolutno tačno posmatrajući ga kao unikatnu jedinku ljudskog roda), ali pošto nije uspeo to da dokaže u realnom, kreće sa ekspresijom iz sve snage ovde, na netu. Poneko je možda previše ambiciozan, pa iako se dokazao i iskazao u sferi realnog, želi to da ponovi i ovde.

Poneko naprosto voli da se druži, pa u trenucima ometenosti - dok je na poslu ili noću, kad je sav normalan svet u svojim stanovima, ostvaruje tu svoju težnju upravo ovde.

Ja sa, mislim, nešto između prvog i trećeg slučaja. Dakle nemam ambicija da ostavljam ikakav pečat ovde. Ako je nekom lepo da se povremeno kucka sa mnom ili da se povremeno čujemo telefonom ili čak i viđamo i družimo, u pauzama od svakodnevnih obaveza, onda je to pravi i najbolji pečat. Barem za mene. :D

Ja se zajebavam..

I najcesce kazem ono sto mislim.

A ponekad i slazem.

Ali ne uvek.. samo najcesce. 8)
ja sam ovdI ostavila veliku neponovljivu debelu masnu fleku lollollollollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:21 pm.