Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Eh napokon, internetom kruži duhoviti kurs za muškarce koji na veoma jednostavan način definiše sve one male probleme s kojima se srećemo u svakodnevnom životu! Ovaj put su muškarci na tapetu, ako neko organizuje kurs za žene, slobodo ga pošaljite!

Kurs 1
Naučiti živeti bez mame (2.000 sati).
Moja žena nije moja mama (350 sati).

Kako shvatiti da je fudbal samo sport (500 sati).

Kurs 2
Ne biti ljubomoran na svoju decu (50 sati).
Ne pričati gluposti kada moja žena ima posetu (500 sati).
Kako prevladati sindrom daljinskog upravljača (550 sati).
+ BONUS:
Ne urinirati oko WC šolje (100 sati + praktičan rad).
Kako preživeti prehladu bez drame (100 sati).

Kurs 3
Kako ispeglati majicu za manje od dva sata (praktičan rad).
Variti bez podrigivanja dok ona pere sudove (praktičan rad).

Kurs 4
Početnički nivo: kućni aparati (prikaz sa dijapozitivima)
- ON.............upali
- OFF...........ugasi
Za nadarene: Moja prva supica iz kesice, a da ne iskipi (praktičan rad)

TEME ZA DISKUSIJU:

S obzirom na kompleksnost tema, učestvuje najviše
osam kandidata:
Tema 1: Peglanje - od veš mašine do ormana...
Taj misteriozan proces.
Tema 2: Opasnost pri punjenju i pražnjenju posudice za led
(demonstracija i dijapozitivi).
Tema 3: Ti i elektrika - ekonomske prednosti kada se zove majstor.
Tema 4: Poslednja naučna
otkrića - kuvanje i odnošenje smeća NE izaziva impotenciju.
Tema 5: Iako si u braku s njom, smeš da joj kupiš
cveće (razgovor s psihijatrom).
Tema 6: Papir za WC - da li papir sam izraste na držaču u kupatilu?
Tema 7: Kako spustiti poklopac WC šolje - korak po korak
(video-konferencija s Harvarda).
Tema 8: Deterdženti - doziranje i upotreba (praktičan rad se izvodi na otvorenom).
Tema 9: Osnovna razlika između korpe za prljavi veš i poda
(laboratorijski eksperiment).
Tema 10: Muškarac kao suvozač - da li je genetski moguće da ne komentariše kad se ona parkira?
Tema 11: Komunikacija: mentalne vežbe za razumevanje; ako je nešto u fioci, da se ne pita „a u kojoj?“, nego da se pokuša sa pronalaženjem.
Tema 12: Da li šoljica za kafu može sama da preleti do sudopere? (praktičan deo vodi Dejvid Koperfild).

Muski samo hrabro, nije to nita Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile
Još jedna tema:
Kad je muškarac tu,zašto je tu?
Kad ga nema,jao majko,gde je moj muškarac?!!!
Kurs 1
Naučiti živeti bez mame (2.000 sati).Naučio još u osnovnoj školi
Moja žena nije moja mama (350 sati).Shvatio i njoj objasnio prvi dan zabavljanja
Kako shvatiti da je fudbal samo sport (500 sati).Fudbal me ne zanima gledam samo History i Discovery kanale
Kurs 2
Ne biti ljubomoran na svoju decu (50 sati).Kako da ne budem ljubomoran kad imaju bolje roditelje nego što sam ih ja imao.
Ne pričati gluposti kada moja žena ima posetu (500 sati).Kako da pričam gluposti kad nisam sa njom i njenim drugaricma tad zauzimam mesto u kuhinji kuvam kafe poslužujem sok....
Kako prevladati sindrom daljinskog upravljača (550 sati).Daljinski ne upotrebljavam često samo da uključim TV a namešten mi je omiljeni kanal kad ga uključim.
+ BONUS:bonus je kad ga promenim na drugi omiljeni.
Ne urinirati oko WC šolje (100 sati + praktičan rad).Kad uriniram sedim na šolji, stojeći uriniram kad odem na selo pa šoram iza džbunja.
Kako preživeti prehladu bez drame (100 sati).Preživljavam je uglavnom sam i stojeći (stalno mi kenjaju da legnem i da nije dobro što to radim al jednostavno je jače od mene)
Kurs 3
Kako ispeglati majicu za manje od dva sata (praktičan rad).Za dva sata sam peglao i meni i bratu košulje i farmerke a pošto smo bili siromašni pa smo oskudevali u mnogim stvarima znao sam i čarape da operem i osušim za petnest minuta moje i njegove.
Variti bez podrigivanja dok ona pere sudove (praktičan rad).
Nikad ne podrigujem jer volim da klopam i uglavnom se prejedem kad bi podrignuo povratio bih.

Kurs 4
Početnički nivo: kućni aparati (prikaz sa dijapozitivima)
- ON.............upali ovo zna moj klinac od tri i po godine
- OFF...........ugasi
Za nadarene: Moja prva supica iz kesice, a da ne iskipi (praktičan rad)Ne znam koliko sam nadaren al još u sedmom razredu sam znao da cviknem kokošku i da je očerupam izvadim crevca i skuvam domaću supicu gde se lepo razliva masnoća(kokošiji loj) po loncu,i stalno su mi kenjali zbog šargarepe što je stavljam u velikim količinama

I još uvek nisam hrabar..........bojim se jer nisam naučio koliko su ljudi zlobni i da ne trebam svakom verovati :? wink
mitjobatazarezdravko,
ti si upravo dokazao da ne postojis i da si tamo neke nule i jedinice u sajber prostoru. da postojis, potpuno bi poremetio poredak u svetu i odavno bi se desila neka strasna katastrofa koja bi potpuno unistila postojeci svet.

ps. a mozda si izuzetak koji potvrdjuje pravilo... previse dobro da bi bilo verovatno rollwink

Smile
ma ja sam običan čovek kakvih je puno al ne možeš ih upoznati jer nemaju mnogo vremena za zajebavanje zato što rmbaju da bi obezbedili porodici ono što oni sami nisu imali kao deca wink
Ovaj kolko kosta onaj kurs za supicu iz kesice, i onaj sa prakticnim radom za kucne aparate ? Ja bih se prijavio ... roll
Ima vremena, ce naucis... roll

nece nikada nauciti, ako nije do sada...na zalost uvjerila sam se sama, a ipak sam starija od Zareta lol
Ko stariji pa ja sam na slikama u odnosu na tebe deka prase iz pepeprase crtaća lol
Ima vremena, ce naucis... roll

nece nikada nauciti, ako nije do sada...na zalost uvjerila sam se sama, a ipak sam starija od Zareta lol

Hoce, kad pritera orla zla godina...
Ovaj kolko kosta onaj kurs za supicu iz kesice, i onaj sa prakticnim radom za kucne aparate ? Ja bih se prijavio ... roll

pa sve zavisi koliko ti vremena treba da je savladas Tongue
Još jedna tema:
Kad je muškarac tu,zašto je tu?
Kad ga nema,jao majko,gde je moj muškarac?!!!

ajde idi begaj lol
roll i dalje.......... kurs.. lol

Nista bez...kursa mrgreen
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:13 am.