Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Na forumu je takva......

Nemam sta da citam.. Niko nece da napise nista inspirativno..

Nista novo..

Nista interesantno..

cry

Recite mu da se vrati..

Mislim na legolas..

(http://steliq.com/c/lm/1/10/22071757_Orlando-Bloom-as-Legolas.jpeg)

8)

Nema vise filozofije..

Hmm.. Intelektualac zbog samog sebe, uprkos samom sebi, protiv samog sebe.

Nema nista zivo.. sve mrtvo..

lollollol

Meni nedostaju njegovi monolozi.. a vi.. kako hocete.. 8)
Vrati se,o ti glupa čačanska bizgovčino. dosadno je bez tebe
Pa nagovori ga zlico.. wink

Vjerujem u te, ti to mozes.. 8)
U stvari,ko ga j..e

Majmunčina
U stvari,ko ga j..e

Majmunčina

sad ce se 100 % vratiti lol
Pa nagovori ga zlico.. wink

Vjerujem u te, ti to mozes.. 8)

E, moja Nato, nemam ja cudotvornu moc 'vako na daljinu... Jedino, da se ti i ja naoruzamo pa pravac Cacak. lol
tvoje reci u bozije usi..................... lol
roll Šta je saD? Fali vam TikOmir, plachete i pReklinjetE da sE vrati, nedOstaje vam kaO...

Pa edna od Vas gA E sJebala, načistO.

dOk je biO ovde samO stE se neštO nadGornjavalE Š njimE, nIedna se ne dOseti da mu Ukaže paŽnju kO čOeku i mushKarcu, da ga Veže malo čVrŠtje za Ovaj fOrum.

AkO E PamEtan niKad se netje Vrati, mada biH ja ličnO vOleo Da raŠčistimO neki medjUsobni rachuni kOji su nam ostali nEraščishtjeni iz prOšlih viRtuelniH ŽivOta.
Ma, ja nisam plakala ni za tobom kada si odlaziJo sto puta, pa ne placem ni za njim... lol
roll Šta je saD? Fali vam TikOmir, plachete i pReklinjetE da sE vrati, nedOstaje vam kaO...

dOk je biO ovde samO stE se neštO nadGornjavalE Š njimE, nIedna se ne dOseti da mu Ukaže paŽnju kO čOeku i mushKarcu, da ga Veže malo čVrŠtje za Ovaj fOrum.

AkO E PamEtan niKad se netje Vrati, mada biH ja ličnO vOleo Da raŠčistimO neki medjUsobni rachuni kOji su nam ostali nEraščishtjeni iz prOšlih viRtuelniH ŽivOta.

cak i tvoja inspiracija je nestala..

otkako ga nema.. priznaj! wink

priznaj.. mnogi muskarci bi potajno zeleli da budu kao on..

8)
Uvek tO ponaVljam kad god mOgu, shtO žena mOž da uPropasti čOeka tO nikO nE možE.

SigUrno je bAtaliO i čitanjE i naUku i filOzofiju i svE..., zbOg tu neOstvarenu ljUbaF. Znam kakO E to, zbog edne slichne i ja umalO nisam RiknuO.

cak i tvoja inspiracija je nestala..

otkako ga nema.. priznaj! wink

priznaj.. mnogi muskarci bi potajno zeleli da budu kao on..

8)

Ma nijE to U pitanjE, nATo. PrestO sam da ti se UdVaram, Tebi, u stvari, tO nedoStaje pa si se saD pOsle višE mEseci sEtila da ti nEdostaje TikOmir.
Ma, ja nisam plakala ni za tobom kada si odlaziJo sto puta, pa ne placem ni za njim... lol

lol Ako Ovako nastaviSH 101. put tju mOžda stVarno da Odem.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:55 pm.