Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Сваки човек има неке своје жеље које нису усклађене са његовим могућностима. Вероватно и свако од вас машта о својој кући из снова. На овом месту вам се пружа могућност да "остварите своје снове" и да опремите своју кућу или стан из снова. Како бисте ви опремили свој стамбени простор у коме би човек требало да се осећа пријатно?Дом је место на коме се "пуне батерије", место одакле се креће у нове радне победе. Дом је место коме се увек радо врећамо...или би то требало да буде. Мени лично, дом је кутак у коме се осећам сигурно и пријатно, место где сам ја неприкосновени господар, место на коме се осећам потпуно опуштено, место које ме испуњава срећом.

((http://www.imageup.ru/img100/thumb/308ulva697256.jpg))
Једна оваква кућа би се могла опремити на различите начине.

((http://www.imageup.ru/img23/3-284x209697257.jpg))
Ово је предлог за дневни простир.

((http://www.imageup.ru/img170/2383820267_e57675413b-284x201697259.jpg))

Предлог за кухињу и трпезрију.

((http://www.imageup.ru/img160/white-bedroom_0011-284x284697261.jpg))
Један предлог за спаваћу собу.

((http://www.imageup.ru/img49/thumb/masterbathroomyg9697264.jpg))
И једно сјајно решење за купатило, под условом да имамо толико
простора у кући или стану за њега.

Очекујем ваше предлоге. Забавите се. Ово може бити јако интересантно.
Ako bih imao mnogo para ne bih ih arčio na luksuz, nego bih pokrenuo biznis, da bih u budućnosti imao još više para Smile
Ako bih imao mnogo para ne bih ih arčio na luksuz, nego bih pokrenuo biznis, da bih u budućnosti imao još više para Smile

tipicno musko razmisljanje winklol
jos nisam srela muskarca kojem je bitno opremanje stana/kuce.. lol
Naravno da su zene privrzenije toplome kutku, jer tu provode najvise svog vremena, dok muskarci zuje koje kuda. Njima je vaznije kuda ce da zuje, koliko ce recaka da zapisu, koliko ce para da zarade i kakav ce automobil da voze. Materijalizam je kod njih izrazeniji nego kod zena.
Pa sto onda ne zivite u pecinama ili u kolibama, mazgovi, nego svi imate kuce ili stanove?
Materijalizam je kod njih izrazeniji nego kod zena.

Ovo je apsolutno netačno. Nije džabe reč sponzoruša ženskog roda winklol
topao dom cini mnogo vise od skupocenog namestaja. zapravo, cini ga ono sto novcem ne moze da se kupi Wink.
ja bi jednu vilu na floridi................

jednu na costa del sol.............. ili costa de la luz..

jednu na bali...

mua-hahaha................. sta bi jos?

onda bi da imam sestoro djece..

.. i jednog dobrog bastovana.. 8) lol

ps. a mozda bi da zaposlim miku.. hihi... roll

veruj mi usamljeni.. iz licnog iskustva..

muskarci se pale na pare isto koliko i zene.. 8)

jer.. ko ne bi radije uzivao u komfort???

... navika cuda pravi.. lol
Au Nato, ja nemam para, jel' to znaci da sam puk'o? lollollol
ako imam para, potrosicu ih
kada bih imala para potrosila bi ih
da sam imala para potrosila bi ih

raznorazni potencijali da ne kazem mogucnosti Wink

a primetih nesto interesantno, ranije nisam obracala paznju na to. u engleskom (a i francuskom) rec "comfort"oznacava i komfor i utehu... roll
ja bi jednu vilu na floridi................

jednu na costa del sol.............. ili costa de la luz..

jednu na bali...

mua-hahaha................. sta bi jos?

onda bi da imam sestoro djece..

.. i jednog dobrog bastovana.. 8) lol

ps. a mozda bi da zaposlim miku.. hihi... roll

za tebe Nato jedna jahta u Spaniji

Promasili ste temu. Ovo nije tema o tome ko koliko i sta ima, nego sta biste hteli, u slucaju kada biste imali mnogo para. Ja sam zadovoljna onim sto imam, jer nije bogat onaj ko mnogo ima, vec onaj kome malo treba.

veruj mi usamljeni.. iz licnog iskustva..

muskarci se pale na pare isto koliko i zene.. 8)

jer.. ko ne bi radije uzivao u komfort???

... navika cuda pravi.. lol

Svi volimo pare, naravno, jer je u današnje vreme to najznačajniji i najmerljiviji statusni simbol. Ali, ako se radi o izboru ljubavnog partnera ipak mi se čini da nama muškarcima imovno stanje žene nije toliko bitno, dok je ženama imovno stanje muškarca često jedna od značajnijih stavki pri izboru Tongue
Na primer, meni nije naročito bitno imovno stanje žena. Za sex, kratku vezu ili dugu vezu mi to koliko ženska ima para uopšte nije bitno. Bitno mi je kako ženska izgleda, i da li je zabavna. Novac joj tu ne može biti nikakav plus. Jedino kada bih se ženio, njeno imovno stanje bi moglo biti mali plus, ali tu lepota i karakter imaju mnogo veći značaj. Nikad se ne bih oženio samo zbog para. Većina žena imovinu mnogo više vrednuje nego ja i mnogi muškarci, to je očigledno Smile

Promasili ste temu. Ovo nije tema o tome ko koliko i sta ima, nego sta biste hteli, u slucaju kada biste imali mnogo para. Ja sam zadovoljna onim sto imam, jer nije bogat onaj ko mnogo ima, vec onaj kome malo treba.

Držao sam se ja teme na početku, ali neki moraju malo i da skrenu sa teme, čisto da ti je održe u životu, pa i ja takođe wink
Ima istine u tome da nije bogat onaj ko mnogo ima, već onaj kome malo treba. Zaista ako je neko mnogo nezasit, i ima jahtu, a nezadovoljan je što nema veću, ne oseća se dovoljno bogatim. Recimo, meni jahta uopšte ne treba. Pa, može se i plivati wink
Meni ne treba mnogo. Na primer, dovoljno mi je da negde otputujem, tamo mi ne treba luksuz, uzmem najjeftiniji prevoz i smeštaj, i uživam u putovanju Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:43 pm.