Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Evo mesta gde svi vi koji ste ovde na ovom sajtu našli ljubav i/ili sex, možete da navedete svoja pozitivna iskustva wink
Ja i Laki smo se upoznali i smuvali ovde :D

Bilo je to pre 4 god.......pa smo pravili pauzu od 3 god i bili jako dobri prijatelji.... I od skoro smo opet u vezi...

Za koji dan....pocinjemo da zivimo zajedno.....

I ja sam u zbunu......Al' desava se Smile
Ništa čudno,ništa loše. Ovo mesto je odličan test za buduće...šta god...drugare,ljubavnike,buduće supružnike

Malo dopisivanja...selekcija

malo druženja...pa opet selekcija

na kraju balade bude nešto :D
Sve vise sam sigurna da ti radis neko istrazivanje , i da mi ti dodjemo kao neki kunici roll
Iz pocetka mi je bilo neverovatno da cu nekog ovde uopste upoznati, jer sam naisla na odvratan prijem kod forumasa. Medjutim, desilo se da sam upoznala divnu osobu. Nista vise necu da ti kazem, neka to ostane moja tajna. Medo je u pravu kad kaze da ima malo dopisivanja, odnosno razmene misljenja, pa onda sledi neka selekcija i onda dolazi pravi izbor. Tongue
Sve vise sam sigurna da ti radis neko istrazivanje , i da mi ti dodjemo kao neki kunici roll

Tebe bih istraživao,pa tamo,pa vamo,pa onđe,pa ođe... roll
samo pozitivna? a negativna neces da cujes? msm... na tudjim greskama se uci i to... rollTongue
samo pozitivna? a negativna neces da cujes? msm... na tudjim greskama se uci i to... rollTongue

Dobro, mogu i negativna iskustva, hehe, mada čim je tu bilo neke ljubavi ili sexa, moralo je u tome biti bar nečeg pozitivnog, čak i ako je negativno posle prevagnulo Smile
Ja se nisam smuvo ni sa kim a baš sam Teo da smuvam neku..........ne da mi se evil
Ja i Laki smo se upoznali i smuvali ovde :D

Bilo je to pre 4 god.......pa smo pravili pauzu od 3 god i bili jako dobri prijatelji.... I od skoro smo opet u vezi...

Za koji dan....pocinjemo da zivimo zajedno.....

I ja sam u zbunu......Al' desava se Smile

cestitam...
...

Pa naravno da radim istraživanje, i to ne samo jedno, nego više njih istovremeno. Pošto znam da obožavaš teorije zavere, mislim da ćeš lako pogoditi za koga wink
ja sam se smuvala sa mikom oops

Pa naravno da radim istraživanje, i to ne samo jedno, nego više njih istovremeno. Pošto znam da obožavaš teorije zavere, mislim da ćeš lako pogoditi za koga wink

Otimas Tantalu hleb wink

Otimas Tantalu hleb wink

Možda je ON Tantalos :?

Otimas Tantalu hleb wink

Grešiš po pitanju hleba, znam da Tantal (bar zasad) ne radi za istog onog za koga ja radim. E sad, pogodi za koga ja radim? wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:50 pm.