Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
bela, a jesu li pocheli da greboo na wrata? ja ne otwaram poshtansko sandooche inache tje da iskoche bar tri vlade i jedno pe' shes' ministara u ostavtzi ... sve je to spolja gladatz a iznootra jadatz ...

elem, izjavio jedan covek, vrlo hrabro, da su nase "domace" politicke stranke u tesnoj saradnji sa organizovanim kriminalom, pa kad su ga pitali kako to misli covek lepo objasnio. Svaka politicka partija dobija od drzave odredjene sume iz budzeta, medjutim, "male" stranke dopunjavaju budzet kroz rent-a-glasanja u skupstini i kroz odredjene "poslovne" aktivnosti.

Kako kaze covek, nikada se ne prekidaju lanci trgovine heroinom koji idu iz Novog Pazara. Valjda nije u skladu sa ovim novim ustavom, pa je to politicki korektno.

Nije samo jedan "neobavesten". Svi su oni "neobavesteni" pa odredjene informacije "saznaju" iz novina. I uvek se iznenade. Nisam bio obavesten da sam ovo radio. A i ministar policije je obijao trafike. Sta su ovi drugi radili/rade?

I onda ti kazu ... mi cemo da iskorenimo ovo ili ono, mi cemo da uradimo ovo ili ono, vi cete ovo, mi cemo ono ...

Treba sacekati da se svi skupe u skupstini, pa na brzinu ograditi bodljikavom zicom, i okaciti tablu "apsana" ...

pljootz ...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:10 am.