Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

IDEALNA ZENA..

"Levu ruku drži na knjizi dok desnom maže nokte lakom. Kad završi, obrisaće prašinu sa knjige rukavom kućne haljine i vratiti je na policu. Pri tom će paziti na nokte".

Zapocela sam ovu temu jednom salom koju sam vise puta cula..Al me zanjima sta bi mogli nasi cenjeni forumasi da kazi po ovom pitanju.Mislim na pitanje sta je po Vama idealna zena?.

molim vas da se uozbiljite i strogo zabranjeno bilo kakvo skretanje sa teme.

.

dugo se nismo o necem diskutovali,ajmo razmenjimo misljenja ..
ne pamtim kada sam poslednji put namazala nokte... zimus negde... crveno, po zelji winklol
Kao ne znas oja je idalna, pa idealna zena za muskarca je ona koja je pored drugoga...
a inace, ma jebe se njim za lak....bas....

idalna je ona sto cuti i koju uspeju da programiraju, u danasnje vreme kao kompijuter, sada cuti, sada cu pustim muziku (mozes nesto i da kazes) onda opet klik, malo cuti mnogo si rekla...najradije bi voleli da nam je mozak ko word, otvore upisu njihove zelje, napisu i kako da razmisljamo, i onda stisnu save i eto ti idealne.... porede svega najbolje je i da budu corave i ne vide sta oni rade...

Ne daj Boze da same pocnu razmisljati da imaju svoj stav, da ne zele da se menjaju, ne daj Boze da ne upamte komande i ne daj Boze da se pozale, jer sledi za njih recycle bin Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
...maaa ako maze nokte po ceo dan....kad misli ona da pusi breee shock
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Kao ne znas koja je idalna, pa idealna zena za muskarca je ona koja je pored drugoga...
. . .

Nije tačno!

Ulažem protest!!!

Evo i primer - Onomad mi na parkingu ogrebaše lak na vratima . . . i s'd me srce zaboli k'd se setim.
Idealna je ona koju njen muskarac vidi kao idealnu. Po meni, nema idealnih winklol ali ja nisam muskarac. lolTongue
ne pamtim kada sam poslednji put namazala nokte... zimus negde... crveno, po zelji winklol

Takodje Smile Gel je zakon! Smile

A ni na knjigu ne drzim ruku,kad bolje razmislim.... lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Za nas ,,momke,, najidealnije su tudje zene,imaju mnooogo prednosti u odnosu na ostale gospodjice......(prednosti cu nabrojim drugom prilikom u detalje ) Tongue
Idealna žena. Teško je to naći, ali uvek postoji nada da možda ipak tamo negde postoji Smile
Po meni, idealna žena je ona koja idealno (ili skoro idealno) izgleda, koja je zabavna, duhovita i ima prijatnu narav...i naravno, ona koja misli da sam ja idealan muškarac :D
...pa djeti je tu sex?? ako treba bit idealno da ti izgleda valjda treba i idealno da aaa ...ima iskustva a to bez pare tesko ces nadjes lollol
...pa djeti je tu sex?? ako treba bit idealno da ti izgleda valjda treba i idealno da aaa ...ima iskustva a to bez pare tesko ces nadjes lollol

Pa, ako ona misli da sam ja idealan muškarac, to znači da će biti sexa. A što se njenog iskustva po tom pitanju tiče, to me (zasad) uopšte ne interesuje Smile

Pa, ako ona misli da sam ja idealan muškarac, to znači da će biti sexa. A što se njenog iskustva po tom pitanju tiče, to me (zasad) uopšte ne interesuje Smile

Ma imas i pravo,posle ako ti ne valja u sex/u nadjes drugu za te stvari,vazno d ati ova idealno izgleda i da kuva dobro lollol

Ma imas i pravo,posle ako ti ne valja u sex/u nadjes drugu za te stvari,vazno d ati ova idealno izgleda i da kuva dobro lollol

Ako bi žena bila idealna (tj. zadovoljavala one moje uslove da bude idealna), u tom slučaju mi ne bi trebala nijedna sa strane. Već sam napisao da me je baš briga kakva je u sexu...pa sex je sex Smile

Takodje Smile Gel je zakon! Smile

A ni na knjigu ne drzim ruku,kad bolje razmislim.... lol

e, plavko, kI da smo sestre... :D

a, da li sam idealna, nisam, ali to mu je sto mu je lollollol
Kao ne znas koja je idalna, pa idealna zena za muskarca je ona koja je pored drugoga...
. . .

Nije tačno!

Ulažem protest!!!

Evo i primer - Onomad mi na parkingu ogrebaše lak na vratima . . . i s'd me srce zaboli k'd se setim.

Meni se ogulio lak sa desne strane auta i mene boli al tuki ionako je kršaba lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:14 pm.