Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta bi uradili.. ?

Koju zelju biste sebi ispunili.. ?

Kako.. ili s kim biste proveli taj..

poslednji.. sudnji dan? 8)
ja bi voleo da umrem na nju xaxaxaaaaaaaaaaaa
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sta bi uradili.. ?

To bi zavisilo od toga šta bi mi se radilo tog dana. Zabavljao bih se celi dan. Napravio bih žurku u čast sudnjeg dana, i pozvao mnogo društva :D Pričali bismo, šalili se, pevali, pili,...Ako ne bi išlo po planu, tj. ako bi došla samo jedna riba, bilo bi puuuno sexa Smile Ako niko ne bi došao, onda bih igrao strateške kompjuterske igre sa društvom online. Drugim rečima, ja imam rešenje da se zabavim u svakoj situaciji wink
Ne bih znao sta pre da uradim tako da bih najverovatnije na kraju samo seo, zapalio cigaru i poceo da se smejem, ironicno naravno. lollollol
ja bi smotala jednu... lollollol

I samo to za celi dan? shockwinklol
Sta bi uradili.. ?

To bi zavisilo od toga šta bi mi se radilo tog dana. Zabavljao bih se celi dan. Napravio bih žurku u čast sudnjeg dana, i pozvao mnogo društva :D Pričali bismo, šalili se, pevali, pili,...Ako ne bi išlo po planu, tj. ako bi došla samo jedna riba, bilo bi puuuno sexa Smile Ako niko ne bi došao, onda bih igrao strateške kompjuterske igre sa društvom online. Drugim rečima, ja imam rešenje da se zabavim u svakoj situaciji wink

Jel bi to bila redaljka il mislis ako tu budete samo ti i riba ?
ja bi smotala jednu... lollollol

I samo to za celi dan? shockwinklol

ma jok.. ja bi helikopterom nedje.. uzela bi kredit il bi opljackala banku..

lollollol

i sve bi sjebala za jedan, jedini dan.. 8)
Ne bih znao sta pre da uradim tako da bih najverovatnije na kraju samo seo, zapalio cigaru i poceo da se smejem, ironicno naravno. lollollol

kao da si mene pitao... nek' ide zivot lol
mislim da bih bacila bombu na susednu zgradu lol
Ja bih opalila shamarchinu profesorki,pa nek umrem oma tu Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sta bi uradili.. ?

Kupila bih odmah avio kartu, odletela kod njega, otisli bi na neku zivu svirku, narucili kajsiju (inace ne pijem rakiju) i klopu, pa nek ide zivot. I onako se uvek nasmejemo zajedno do suza... lollol Ko hoce, moze da nam se pridruzi, hahaha... Racun naravno ne bi platili i onako ce smak sveta. lollol
Sta bi uradili.. ?

Otišo bih kod tetke u NJemačku wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:20 pm.