Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sto godina nisam otvorio temu..pa evo...
Ogovaranje ili ti tracarenje o nekoj osobi..javno...

lolshock
Da krenem prvi...
Ona MicaDa(damica)..to chudo jedno...sve vas ogovara...a sama je bas bez veze...mala...celava...i ne ume da krechi sama lol
Sto godina nisam otvorio temu..

lolshock

Isto toliko i nisi bio ovde tako da je opravdano a još ako pljuješ po Mici..........

imaš pivo od mene lollollol
Da krenem prvi...
Ona MicaDa(damica)..to chudo jedno...sve vas ogovara...a sama je bas bez veze...mala...celava...i ne ume da krechi sama lol

kako je netko hrabar, dok nema Mice...

da te vidim kad dodje lollol
samo navali, Oli, mada upravo dobih poruku koja mi govori da ovde ne shvataju svi zezanje zezanjem, tako da, imam utisak da ću se uozbiljim
Odbijam sudjelovanje. Ne volim tračanje. 8)
i ja odbijam, al oni traže pa traže...........Smile))
Виђе пичке космичке lol
samo navali, Oli, mada upravo dobih poruku koja mi govori da ovde ne shvataju svi zezanje zezanjem, tako da, imam utisak da ću se uozbiljim

Ti da se uozbiljis..hehehe..pa tebi to ozbiljnost ivadili sa mlecnim zubima....e...a sto volem da ogovaram one shto ne vole ogovaranja..i one neobicne sa brojkama od nekog peugeota... twisted
Виђе пичке космичке lol

Sta je bwe ovo...cek da vidim da li sam budan..odavno nije bilo veceg ludaka ovde...nego...la sex...sta radi onaj debeli celavi?
Kazhu da je gotov..dosla mu glave zlocka..doveden u red maksimalno..chujem da pije bez alkoholno pivo i zhivi na pahuljicama i integralnom hlebu :D shock
zasto su neki bukvaliste?

doslovno shvacaju sve sto je napisano...
Mico....dopadaju mi se zelene jabuke...ali kazu da su malkice kiselkaste...sta ti mislish??
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:33 am.