Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dragi Prijatelji voleo bih bar prijateljicu.Ja sam školu zavvšio možda i nisam imao puno vremena za prijatelje i prijateljice,jer uvek sam gledao da se zaposlim.Molim da me shvatite SmileSmile
Begaj klinjo,ja sam ovdi najmladja Smilelol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Dragi Prijatelji voleo bih bar prijateljicu.Ja sam školu zavvšio možda i nisam imao puno vremena za prijatelje i prijateljice,jer uvek sam gledao da se zaposlim.Molim da me shvatite SmileSmile

Esi siguran da si zavrsio ? lollollol

Esi siguran da si zavrsio ? lollollol

vis da covek kaze mozda lol

Stigla piletina lollol
Nema bolje juhice od kakvog dobrog starog kokota lol
Dragi Prijatelji voleo bih bar prijateljicu.
. . .

Dragi srky!

Kako li se tek obraćaš Deda Mrazu? rolllol
valjda sa:

Dragi Djede Mraze..bio sam dobar citavu godinu, slusao starije, dobro ucio i valjda zasluzio da mi poklonis jednu prijateljicu lollol
A osećam se Dedavo ovih dana. lol

A sve sam mislio da je to zbog neobrijanosti. roll
Pih, jel to postalo pomodarstvo?
Svi se ugledali na Srculence lollol
Jock.

Navika od ranije - koju negujem(o). Wink

Jeste, prijatelj u tekovinama novog vremena nastaje na klik... :?

Samo napred!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:52 pm.