Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Već postoji tema o Adi, ali se tamo uglavnom pisalo o neplivačkim okupljanjima. Zato se javila potreba da otvorim temu u kojoj ćemo planirati i opisivati naše zajedničke odlaske na plivanje. Tema se ne odnosi samo na Adu, već i na druga kupališta širom Beograda, a i šire...bilo gde na svetu gde ima vode Smile
Kako si lukav... lol
Ti bi nas da meris onako u bikiniju, tztzztztzt... lol
Cenim da se misli na vodu u kolenu!? rollwink
Cenim da se misli na vodu u kolenu!? rollwink

Ko ima toliko koleno da u njemu možeš da plivaš :?: shock
Opasno ugrožavaš Belicu u količini postavljenih tema lollollol
Može i drugačije - ko je dovoljno mali. Wink
Bilo bi lepo da se skupimo npr. u subotu popodne na Adi da plivamo i družimo se zajedno sve do večeri. Što više forumaš(ic)a, to bolje Smile
konacno je zapoceo ofanzivu artiljerijskom paljbom Tongue
Bilo bi lepo da se skupimo npr. u subotu popodne na Adi da plivamo i družimo se zajedno sve do večeri. Što više forumaš(ic)a, to bolje Smile
vise puta se pozivali forumasi da se nadjemo na zelenjmim povrsinama Ade sa sve cebadima,picem i sendvicima,cak se i prase se nudilo.ali.... cry
vise puta se pozivali forumasi da se nadjemo na zelenjmim povrsinama Adi sa sve cebadima,picem i sndvicema,cas se i prase se nudilo.ali.... cry

Ja ako budem rekao da ću doći, doći ću. Jedino u zavisnosti od vremenskih nepogoda bismo pomerili.
Već postoji tema o Adi, ali se tamo uglavnom pisalo o neplivačkim okupljanjima. Zato se javila potreba da otvorim temu u kojoj ćemo planirati i opisivati naše zajedničke odlaske na plivanje. Tema se ne odnosi samo na Adu, već i na druga kupališta širom Beograda, a i šire...bilo gde na svetu gde ima vode Smile

paa, organizuj.. wink
Opasno ugrožavaš Belicu u količini postavljenih tema lollollol

Belica je dala ostavku wink

A, ako se omakne i neki snosaj u vodi, tim bolje!
Gotovo naga zenska tela, treba to izdrzati! 8) lollol
i ja bi voleo jednu plavusu da vidim kod mene na srebrom jezeru
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:43 am.