Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Citam sada malo postove i prodjose mi kroz glavu sledeca pitanja:

Koliko ste "dobro" obavesteni o zivotima kolega forumasa?

Da li postoje tajne obavestajne sluzbe na ovom forumu i "tajni agenti" od kojih mozete saznate razne pikanterije?

Da li sami njuskate i koliko vas to uopste zanima?
8)

Da li postoje tajne obavestajne sluzbe na ovom forumu i "tajni agenti" od kojih mozete saznate razne pikanterije?

8)
poznajem desetak nih..al nisam tajnji agent..
pa vjerujem da ima tajnih agenata wink , no ne istrazujem niti pitam..ono sto mi sami povjere, nastojim zadrzati za sebe Smile
Retko se kuckam sa clanovima bas i ono sto znam, uvatim po forumu...

I to mi je sasvim dovoljno... wink

p.s. Ako imas neki vruc trac, sibni na PP! lollollol
Ne znam za te obavestajne sluzbe, mada verovatno postoje, kao i radoznalost nekih clanova da saznaju bar nesto o nekome.
Ja samo čitam između redova. Nov sam pa još ne znam mnoge stvari. Ponekad ponešto pogrešno zaključim. Ali većinom pogodim Smile
Ima ovde poneki pravedni agent. Npr. Duvnjak pokušava da raskrinka zavere, ali mislim da mu ne ide najbolje. On je kao Molder, ne veruje nikome i ne deli informacije Smile To usporava istrage wink
ne trudim se po ovoj vrucini da saznam nesto

8)
poznajem desetak nih..al nisam tajnji agent..

Pa naravno da neces priznati ovako javno winklollol
Ja samo čitam između redova. Nov sam pa još ne znam mnoge stvari. Ponekad ponešto pogrešno zaključim. Ali većinom pogodim Smile
Ima ovde poneki pravedni agent. Npr. Duvnjak pokušava da raskrinka zavere, ali mislim da mu ne ide najbolje. On je kao Molder, ne veruje nikome i ne deli informacije Smile To usporava istrage wink

Pitaj Strumpfa, taj sve zna. Iz prethodnog zivota... lollollol
Gde si ti Manu, otisao i iz zemlje i sa foruma, nema te pa te nema... Tongue

Nadam se da ti je dobro i da uzivas, sto se po fotki i moze videti, veliki pozz! Smile
Kada me nema znaci da radim do kasno uvece evil

Ima i uzivanja, ali nedovoljno roll

Pozdrav i tebi :D
Zanimljivo je slagati ljudski puzzle trostrukim citanjem izmedju redova.... wink
Ja imam ličnu TOS. Moji TOS-ovci su naj-tough guys. Smile

wink

Pitaj Strumpfa, taj sve zna. Iz prethodnog zivota... lollollol

Možda bih i trebao, mada sam se uglavnom oslanjao na ono što sam zaključim na osnovu novih postova na trenutno aktivnim temama. On naravno mnogo toga zna, sigurno je u svom prethodnom virtuelnom životu sakupio mnogo informacija i iskustva Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:38 am.