Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Konacno jedna teme za nevoljnike koji ne znaju kome da se obrate za pomoc... Sirok je dijapazon pitanja koje mozete postaviti... Ljubav, sex, zdravstveni problemi...Ma, sve... Jer, ako ne zna dr. Konjevic, on zna ko zna...
Osim toga, skidam crnu magiju i prorocem buducnost...
Prvih mjesec dana je trial period i apsolutno je besplatan... Na svako pitanje nastojacu odgovoriti u razumnom roku...
Dragi doktore imam ozbiljnih problema sa komsijinom kravom, sad, mene zanima, kako da je ubijem, a da ne narusim dobrosusjedske odnose?
Nemam nista protiv komsije, ali krava mi smeta, sta da radim?

sifra: Zabrinuta!
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Doktorchicu,da vam se pozalim..
Mica (znate ona shto DA) nece da me vodi kod Sejlora na more.Obecavala mi je mesecima da cemo da delimo kucu i ljuljashku,a sada se pravi blesava,pa me izbegava.
Ne znam shta da radim,ja cu da se ubijem ako ne odem na to more.
Unapred zahvalna,plavkica Smile

p.s. ako trazi cipele za kompenzaciju,recite joj molim vas da to nisu njene i da sam ih metla pored trotinet u podrum,a kljuch sam progutala.
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
shock di da te vodim? pa i kuću da mi turiš pored moji trotinet i cepele............Smile))
Begaj bre,ne zaklanjaj mi vidik na more Smile prevarantu Smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Dragi doktore imam ozbiljnih problema sa komsijinom kravom, sad, mene zanima, kako da je ubijem, a da ne narusim dobrosusjedske odnose?
Nemam nista protiv komsije, ali krava mi smeta, sta da radim?

sifra: Zabrinuta!

Draga gospodjo,

situacija sa komsijinom kravom (naravno u prenesenom znacenju) je veoma delikatna... te rasne "krave" velikog vimena, koje daju mlijeko visoke oktanske vrijednosti su jedno vrijeme bile jako popularne... medjutim, neki veterinari - teoreticari zadnjih godina zastupaju tezu da je sve sto ne moze da stane u ruku - visak...
likvidaciju pomenute, pretpostavljam simentalke, ne bih preporucio... pokusajte se pribliziti komsiji kad jer njegova "krava" na ispasi, skuvati mi kaficu, napraviti neki kolacic... pokazite mu da ni vase vime nije za bacanje... samim tim, nakon izvjesnog vremena, komsijina "krava" ce vas prestati nervirati, a vi cete nervirati nju...
Doktorchicu,da vam se pozalim..
Mica (znate ona shto DA) nece da me vodi kod Sejlora na more.Obecavala mi je mesecima da cemo da delimo kucu i ljuljashku,a sada se pravi blesava,pa me izbegava.
Ne znam shta da radim,ja cu da se ubijem ako ne odem na to more.
Unapred zahvalna,plavkica Smile

p.s. ako trazi cipele za kompenzaciju,recite joj molim vas da to nisu njene i da sam ih metla pored trotinet u podrum,a kljuch sam progutala.

Draga Plavka... Molim vas da jos jednom procitate moju vizit karticu... Za stvari koje vas muce ja nisam kompetentan... Ja sam alternativni ljekar i beli mag... Nisam studirao psihijatriju...
Draga gospodjo,

teoreticari zadnjih godina zastupaju tezu da je sve sto ne moze da stane u ruku - visak...
pokazite mu da ni vase vime nije za bacanje...

U komsije ruke ko lopate, a moje vime sve manje prkosi gravitaciji...nije on zainteresovan za to...dakle, dragi dr. sad se vec javlja novi problem... shockshockshock

sifra: Jos zabrinutija!
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Eh dragi moj doktore, moja ti je muka pregolema i najveca..
Ne znam kako da krenem, ali ja sam se zaljubila, da, da, doslo leto i na +40 mene strefi. Onako ki grom iz vedra neba, kao danas recimo, grmi u pm, no da se ja vrnem na temu, da, zaljubila sam se prvi put jako, zestoko, osecam leptirice i sva ta sranja u stomaku. Muka prava kazem ti ja. A da stvar bude jos gora, on me ne vole nic, cak me ni ne cita, smatra me glupom i misli da se ja svima nabacujem, (pa dobro, ne nabacujem se bas svima) ja pokusavam da mu dam znak, ali nista to ne vredi. Vredja me Unhappy, smrc, (sada placem)
Ja vise ovako ne mogu, ako moram da mrem zbog njega, opusteno, evo sada cu samo da zdimim cigaru(steta da se baci na pola) ako treba bicu njegova Julija, pa nek crknem oma, (jjjeeeee mozda koji roman napisu o meni ) i kada odem tamo gore i budem pravi andjeo( citaj guska) cekacu ga, jer znam da ce nam tada IQ biti isti (mislim kada budem guska) te ce on mene ipak da vole, sta ti kazes doktore?
Cak je i moj dragi reko pomoce mi, nagovorice da me nosi sto pre, pricace mu samo lepo o meni, nece spominjati da me je neki dan hteo baciti sa 4 sprata, ljubav moja.. ali me shvata, kaze od ljubavi ne mozes pobeci, pa sada... hoceli jebem li ga(cim stigne s posla) ne znam.Ama vidim ja da vi meni pomoci necete, smrc, smrc, smrc a mozda ipak mozeteWink
I sada samo da zamolim drage moje prijatelje da mi pomognu, moj ziro racun je....
Sta je sada????
Pa ja patim, a to kosta!!!
kada patim ne idem na posao, ne mogu da radim, samo dimim i pijem kafu i grickam slatkise, pa to kosta!!!
eto...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
osecam leptirice i sva ta sranja u stomaku

shock da nisi jela breskve, mnogi se žale da imau bol u stomaku i pojačana sranja...........Smile))
ne doručkujem jer sam zaljubljen
ne ručam,jer sam zaljubljen
ne večeram,jer sam zaljubljen
ne spavam
jer sam gladan
ne doručkujem jer sam zaljubljen
ne ručam,jer sam zaljubljen
ne večeram,jer sam zaljubljen
ne spavam
jer sam gladan
i poklanjam karte Mici
jer to tako treba

nemam šta da dodam..........Smile))
osecam leptirice i sva ta sranja u stomaku

shock da nisi jela breskve, mnogi se žale da imau bol u stomaku i pojačana sranja...........Smile))

ma koje breskve sada, pa ne citas, zaljubila sam se... ccc, sve moram da ti crtam Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Draga gospodjo,

teoreticari zadnjih godina zastupaju tezu da je sve sto ne moze da stane u ruku - visak...
pokazite mu da ni vase vime nije za bacanje...

U komsije ruke ko lopate, a moje vime sve manje prkosi gravitaciji...nije on zainteresovan za to...dakle, dragi dr. sad se vec javlja novi problem... shockshockshock

sifra: Jos zabrinutija!
Hm, prkose gravitaciji??? Morao bih to da pogledam... :?
jela si žive leptire sa breskvom shock :?:

to nisam još čuo :x
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:42 am.