Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Realno, kome se na ovom fOrumE može veRovati a kOme ne?

Na ovoj Temi mOžete da iznesete svoje Ocene i Procene o Pojedinim čLanovima i čLanicama, akO imatE pOriv u tom Smislu.

AkO vas jE nekO sa ovOg fOruma zaEbo ili izigrO vašE pOverenje na neki način kOJI nijE primEren ne bi bilO loše da to ovde prIbeleŽite da Se ne bi i nekOm dRugom dEsilo.

Moje je Procena da VeLko Nepoverenje Vlada na oVi fOrUm.
NikO nikOmE nE veRuje, svi sU nešto Stegnuti, atmosFera je nekakO iZveštačEna.

wink Nije ni chudo štO niEdno OkupLJanje nijE Uspelo, vetj dUže vreme.
Ja cu sacekam prvo da vidju sta ce ko da kaze pa cu se nadogradim posle,a ovo za okupljanje ,ja mislim da treba da ostane ovako,svak da gricka svoj deo praseta dje oce lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
realno belca,meni mozes verovati,toooliko sam diskretan da ni ti nebi znala Tongue
taraba je taraba.... lol
ja znam kome mogu da verujem wink
bezuslovno :D
oces da se kamerises lol
zavisi sta ce mi pokazes na kamerU lollollol
Ja svima verujem, sve dok se ne dokaže suprotno, odnosno da se nekome ne može verovati. Naravno, ipak sve uzimam sa malom dozom sumnje.

Što se okupljanja tiče, svako ima neke svoje obaveze, čak ni leti nije lako da se više ljudi uklopi. Neki doduše verovatno i ne žele da druge upoznaju uživo.
Zato je najlakše viđati jednog po jednog forumaša, nego ih više skupiti na jednom mestu, barem to govori moje dosadašnje, doduše kratko, iskustvo na ovom forumu Smile
Moje iskustvo je jedan noz u ledja(nisam ocekivao) i nekoliko otkrivenih pravih lica(ocekivao).
Nego Strumpfe,ti si ovde nov,pa da ti kazem nesto sto sam primetio.
Cenio sam Tantala,osim sto mi e bRat i pRIjaTelj,covek je bio izuzetno pronicljiv.Ali izgleda da je i on omasio u proceni jedne zenske osobe.Mozda se zato i povukao.Valjda ce njegov naslednik umeti da prepozna vuka u jagnjecoj kozi. wink
Moje iskustvo je jedan noz u ledja(nisam ocekivao) i nekoliko otkrivenih pravih lica(ocekivao).
Nego Strumpfe,ti si ovde nov,pa da ti kazem nesto sto sam primetio.
Cenio sam Tantala,osim sto mi e bRat i pRIjaTelj,covek je bio izuzetno pronicljiv.Ali izgleda da je i on omasio u proceni jedne zenske osobe.Mozda se zato i povukao.Valjda ce njegov naslednik umeti da prepozna vuka u jagnjecoj kozi. wink

hahahaha.. car si, matere mi! lolwink

e, nek si mu reko! lollollollol
wink Moram Nato da pomognem bRaTu da ne buDe slep kOd ociJu lollol

PriMetiO sam da gA je OmaDjiJala i to vIse NiE taJ cOveK :?
mozda nije slep..

mozda mu se samo pricinjava.. 8)

lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:57 pm.