Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sve do juce sam znala da devojke traze sponzora, ali dragi moji izgleda da smo debelo pukli kada i muskarci traze sponzora.
Nekako ih i razumem, zasto bi to samo devojke radile, umorili se jadni.
Ja odmah da vam kazem, para nemam, niti mi trebaju, kada ih imam potrosim dok si reko keks, ali zato od drugih ne trazim!!!
Pa jel stvarno necu da se udam jer sam sirota dusa, a volem...

UnhappylolUnhappylolUnhappylol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Nije sve u novcu, ima nesto i u nekretninama... lol
Sve do juce sam znala da devojke traze sponzora, ali dragi moji izgleda da smo debelo pukli kada i muskarci traze sponzoruse.
Nekako ih i razumem, zasto bi to samo devojke radile, umorili se jadni.
Ja odmah da vam kazem, para nemam, niti mi trebaju, kada ih imam potrosim dok si reko keks, ali zato od drugih ne trazim!!!
Pa jel stvarno necu da se udam jer sam sirota dusa, a volem...

UnhappylolUnhappylolUnhappylol

Mislis na sponzorke, 'el sponzoruse su one sto imaju sponzora... lol
Bem li ga, ja nit' imam, nit' ima sponzor... Sta li sam ja? Testamentusa? lol
Pupu, daleko bilo! lol
pa sad, koja ima vise nekretnina ? lol
Pa, 'vako ja imam nekretninu i jednog ogromnog mrgu koji ne spada bas u nekretnine ali i on je deo miraza. lol
tju ga prodam u belo roblje kad mi ga prepises testamenom Tongue
Ko? Kontra, Amelija or Ja? 8)

Ja pored dva stana, tri kuce, nekoliko automobila nista nemam... lollollol
ja imam kuću na moru, do duše sejlorovu......... el se to račuNJa?........Smile))

os se ti udajes, lele ima guzu nakvu nekretnine i kola, ja bik to odma zenio
DEVOJKE HOĆE NOVAC, MATORKE PAŽNJU

(2) Send to friend Print Četvrtak, 28. Juli, 2011.| Autor: Novinske agencije

Za žene je veoma važna seksualna hemija, ali mlađe žele i izgled i novac, dok iskustnije više cene tradicionalne vrednosti. Sa iskustvom vrline postaju važnije od fizičkog izgleda.

U ranim dvadesetim žene najčešće sanjare o dominantnom, hrabrom i buntovnom muškarcu, dok se s godinama i iskustvom njihovi prioriteti najčešće menjaju, otkrila je studija časopisa Saga provedena na 9.000 žena od 16 do 75 godina.

Istraživači su utvrdili da su mlađim ženama najprivlačniji bogati i ambiciozni muškarci, a polovina priznaje kako bi volele od muškarca da dobiju skupe darove.

Suprotno, za većinu žena starijih od 30 godina najprivlačnije osobine kod muškarca su brižnost, pažljivost i razumevanje. Osim toga, istraživači su otkrili kako je mlađim ženama fizički izgled znatno važniji, nego starijim damama.

- Zanimljivo je videti kako se prioriteti žena razlikuju od generacije do generacije. Dok se čini kako mlađe žene žele sve: od ugleda, novca pa sve do ambicija i poštenja, one starije sužavaju svoje želje na tradicionalne vrednosti poput nežnosti, duhovitosti i pouzdanosti - zaključila je Ema Soames, vođa studije.
On ti je do srca, nije do duse... lol

ovo bese za damicu... wink
DEVOJKE HOĆE NOVAC, MATORKE PAŽNJU

(2) Send to friend Print Četvrtak, 28. Juli, 2011.| Autor: Novinske agencije

Za žene je veoma važna seksualna hemija, ali mlađe žele i izgled i novac, dok iskustnije više cene tradicionalne vrednosti. Sa iskustvom vrline postaju važnije od fizičkog izgleda.

U ranim dvadesetim žene najčešće sanjare o dominantnom, hrabrom i buntovnom muškarcu, dok se s godinama i iskustvom njihovi prioriteti najčešće menjaju, otkrila je studija časopisa Saga provedena na 9.000 žena od 16 do 75 godina.

Istraživači su utvrdili da su mlađim ženama najprivlačniji bogati i ambiciozni muškarci, a polovina priznaje kako bi volele od muškarca da dobiju skupe darove.

Suprotno, za većinu žena starijih od 30 godina najprivlačnije osobine kod muškarca su brižnost, pažljivost i razumevanje. Osim toga, istraživači su otkrili kako je mlađim ženama fizički izgled znatno važniji, nego starijim damama.

- Zanimljivo je videti kako se prioriteti žena razlikuju od generacije do generacije. Dok se čini kako mlađe žene žele sve: od ugleda, novca pa sve do ambicija i poštenja, one starije sužavaju svoje želje na tradicionalne vrednosti poput nežnosti, duhovitosti i pouzdanosti - zaključila je Ema Soames, vođa studije.

Eto, a Pirotjanac ne da novcanik, pa ne da... twisted

os se ti udajes, lele ima guzu nakvu nekretnine i kola, ja bik to odma zenio

NEje to moja guza, a mogu da se udam ako si ozbiljan u ponudi i ako 'oce ovaj moj da me pushti... lollollol

Nego, sta ti imas od ovijeh stvarcica,a?! 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:13 pm.