Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jutros oko 4.30 pevač je u saobraćajnoj nesreći na mestu ostao mrtav
Pevač Ljubiša Stojanović Luis poginuo je jutros kod mesta Mali Iđoš. Pretpostavlja se da se vraćao sa nastupa.
Pevač je išao iz Subotice ka Novom Sadu. Preticao je, upao u makazice i izazvao čeoni sudar. Oba vozača su na mestu ostala mrtva, a povređenih je šestoro.
U nesreći je povređeno i troje Luisovih saradnika koji su bili sa poznatim pevačem u kolima. Oni su posle ukazane lekarske pomoći u bolnici pušteni na kućno lečenje.

Ode jos jedan u nizu. Tragedija. Unhappy

Neka mu je laka zemlja i vecna slava. Pocivaj u miru!
Sjajan pevac, cesto sam isao na njegove svirke, dosta dobro smo se i poznavali. Bio je veliki covek i sjajan pevac. Stvarao je vrlo specificnu muziku, kako bi moj brat Sale rekao, CigaJnski dzez Smile

Prvo Darko ... pa sad on .... koliko tuge i tragedije Unhappy

Nek pociva u miru....
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

jos jedna prelepa pesma ......
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
sto jes, jes, ali je i ubio coveka...
Jutros oko 4.30 pevač je u saobraćajnoj nesreći na mestu ostao mrtav
Pevač Ljubiša Stojanović Luis poginuo je jutros kod mesta Mali Iđoš. Pretpostavlja se da se vraćao sa nastupa.
Pevač je išao iz Subotice ka Novom Sadu. Preticao je, upao u makazice i izazvao čeoni sudar. Oba vozača su na mestu ostala mrtva, a povređenih je šestoro.
U nesreći je povređeno i troje Luisovih saradnika koji su bili sa poznatim pevačem u kolima. Oni su posle ukazane lekarske pomoći u bolnici pušteni na kućno lečenje.

Eto, na našim putevima uzalud nastradaše još dvojica ljudi. To što je jedan od njih bio poznati pevač (nisam ga nešto slušao, ali mu je bila dobra pesma "Evo me opet"Wink, to će valjda bar nakratko skrenuti pažnju javnosti na problem pogibija u saobraćaju kao u ratnom stanju. Trebalo bi da ograničenja brzine budu oštrija, i da se poštuju. Ja sam pristalica lakog oduzimanja vozačke dozvole za neke prekršaje. Bolje živ da ide pešice, nego ovako.
Za pokoj duša njih dvojice, evo prigodne pesme:

obozavala sam njegovu muziku! I dalje je tako

....

crycrycry

Zao mi je njega i sve to stoji ali pogibiju covjeka koji "ode" ni kriv ni duzan ,nekako, niko i ne "primjeti".
Kakvi smo mi to ljudi? roll
Cekajte, idem i ja!!!
Slike u oku je nasa pesma...

Neka pociva u miru.
sto jes, jes, ali je i ubio coveka...

Bolje je ne ostavljati takav komentar jer nikada ne znas, sta se tebi sutra moze desiti...
Kada sam polozila vozacki ispit tata mi je rekao: "Sine, pamet u glavu. Sada si jednom nogom u grobu, a drugom u zatvoru..."
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:49 am.