Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

pre par godina bila sam na chatu, bio je to divan chat,pun zanimljivih ljudi i zena...
Zene su polako odlazile, nikada mi nece biti jasno zasto(mada verzije kruze i sada mi postaje jasnije). Chat je gubio svoj sjaj (stari clanovi banovani zbog ko zna cega.. Moj profil stoji jos uvek tamo, ponekad svratim, jos je od stare ekipe poneko ostao.
A onda juce blagi shok, ne sok Smile)
Naleti modratorka i kaze, sada ja tebe bih trebala izbaciti kao sto si ti mene sa foruma shockshockshock, nije mi jasno zasto su ljudi kreteni te ne vide de na forumu ima mesta za sve, tema ima mali milion, kako mogu izbaciti nekoga, to sto brzo kuckam, to sto mi je i net napokon brz, nisam kriva ja.
Najpre bih se na Micu trebala ljutiti koliko je ona brza Smile))
Pa vas pitam dragi moji da li je moguce da su ljudi toliko glupavi, ljubomorni, i nemam pojma sta vise evil
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
qq, bem ti, a di je ovdI chat??? shockrolloops
Cekajte, idem i ja!!!

roll a da procitas jos jednom temu Tongue

roll a da procitas jos jednom temu Tongue

eo ocu ,ocu...

bem te Bosno! lol
Cekajte, idem i ja!!!
prvo da potrvrdim da je chat nekada bio toliko dobar, da sam se ja danima pitala, kada pojedini uđu na isti, pozdrave se i kažu e sad idemo na forum, koji će đavo tamo.................Smile))

a što se drugog dela teme tiče, ne znam ni ko su moderatori, ni čemu služe, ni ko je admin, ni kakve sve spletke postoje između ljudica i ljudi na ovom forumu, a pravo da vi kažem ni ne zanimam me........... tačno, mesta ima za sve............ meni je čak bilo čudo i kad su brisali pojedine likove koji su se ovde svađali, napadali jedni druge, nekako kontam, pa i u životu je tako, šta su očekivali da ovaj forum bude pun ljubavi................ misim stvarno...........Smile))
samo da napomenem s obzirom da mi post pogolem: sve sam sama napisala, nisam koristila copy paste..........Smile))
prvo da potrvrdim da je chat nekada bio toliko dobar, da sam se ja danima pitala, kada pojedini uđu na isti, pozdrave se i kažu e sad idemo na forum, koji će đavo tamo.................Smile))

a što se drugog dela teme tiče, ne znam ni ko su moderatori, ni čemu služe, ni ko je admin, ni kakve sve spletke postoje između ljudica i ljudi na ovom forumu, a pravo da vi kažem ni ne zanimam me........... tačno, mesta ima za sve............ meni je čak bilo čudo i kad su brisali pojedine likove koji su se ovde svađali, napadali jedni druge, nekako kontam, pa i u životu je tako, šta su očekivali da ovaj forum bude pun ljubavi................ misim stvarno...........Smile))
shockshockshock koliki text!?

Neko je nhakovao Micu lol
Cekajte, idem i ja!!!
samo da napomenem s obzirom da mi post pogolem: sve sam sama napisala, nisam koristila copy paste..........Smile))

e sasd sam vec zabrinuta 8)

wink
Cekajte, idem i ja!!!
xaxaxaxaxaxaxa bemtebaš...........Smile))
radi se o drugom chatu i drugom sajtu, no nebitno.. Stvar je u tome da je pre toga otvorena tema od doticne da li ste ljubomorni na osobe sa neta, pa onda sledi ovaj dogdjaj gde sam optuzena da jadna ne stize da pise od mene. Nikad je niko dirao nije, ja sam je malo cackala posto sam znala ko je, ali ne bezobrazno tek tek...
Ne mogu da verujem da joj smetam na forumu pored ovoliko tema otvorenih.. :?

priznaj ko ti piso Tongue
Perisa ??? shock

radi se o drugom chatu i drugom sajtu,

Kazuj! Stize odbrana u napadu Smile
Cekajte, idem i ja!!!

priznaj ko ti piso Tongue
Perisa ??? shock

ma jok, njemu ruke zauzete............Smile))
Eeeeeee , da smo mi Srbi ljudi barem deo , pa lepo napisemo imenom osobu , pa se onda jave jos neki , a sigurno ih ima , pa nastane picvajz , ali se sredi sve. Ovako , ce se do veka , a i kasnije , prepucavamo rekla=kazala, i opet....... nista . Kakva nam drzava , pa ni mi , koji je cinimo , ne mozemo biti drugaciji. 8)
jeste............ i mene je jedna osoba, neću reći ime Sale, tela d ubaci u tuđi aFto kojem se sedišta obaraU, to isto bilo na nekoj od ovih aktuelnih tema, i meni tolko bilo neprijatno..........Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:07 pm.