Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

danas slavi 60.rodjendan, neka mu je srecan i neka nastavi da kreira lepu zenstvenu odecu ( parfemi mu nisu po mom ukusu al sta ja znam, ja sam i onako seljanka) . Devojke koji je vas omiljeni kreator i zasto? :D
Kad pogledam sta ti modni kreatori namecu zenama kao modu, ne mogu da se otrgnem utisku da vecina mrzi zene.... shock
ne patim bas za markiranim stvarima ali ako bih vec trebala da izdvojim nekoga, onda su to modne kuce Chanel i Dior. imena koja predstavlja eleganciju i otmenost. Wink
Šta god ko mislio, modni kreatori su ljudi koji se zaista razumeju. Nije tu samo u pitanju kroj več i mnogo toga drugog. Razni materijali, njihove kombinacije, itd. Naravno, ima tu svega, ima i sprdnje ima i žvake za snobove ali zavisi ko šta hoče. Postoje one munje i žvake na modnim revijama koje prikazuju umetnikovu genijalnost a postoje i one "sport", "golf", "casual" stvari koje nisu bog zna šta ali koštaju papreno zbog znaka. Ono što se nalazi izmedžu je ono što stvarno vredi. Možeš da kupiš falš ili pravo ali 5 godina staro Zenjino, Bosovo, Armanijevo odelo, možeš da kupiš i originalno odelo za 2 pa naviše soma eura ali ako hočeš pravo odelo, odeš kod njih da ti ga sašiju. E kad ti sašiju odelo po meri, onda vidiš zašto su to vrhunske kuče i zašto odelo toliko košta. Možeš da kupuješ materijale sa 20% kašmira a možeš da odeš kod Malo ili Loro Piana i kupiš 100% kašmirski džemper...za 7.5 soma eura.
Hoču da kažem da je jurcanje za raznim markama iz srpsko-sirotinjskog ugla smešno jer su to ili falšoke ili roba sa greškom ili roba koja je po nekim stokovima stajala godinama. Ljudi koji imaju love, koji imaju stila i znaju šta stvarno vredi, itekako znaju kakve sve stvari prave vrhunske modne kuče...
auuuuuuuuuuu.... zar si toliki??? shockshockshockshock

zaebaesh?

zaebaesh?

lollollol

zaebaesh?

Po kineskoj šablonizaciji.... shock

pade mi kamen sa srceta...

ps. di je srce? negde cirka shampanjac roll
Ako je tvoja svadba, trebalo bi mladoženja da kupi, ako ideš u svadbu, nek te pratioc iznenadi.
Šalim se, ti si ona što po svadbama juri buduče mladoženje pa pametno investiraš u sebe. Najbolje se zasija na tudžim svadbama mada sam ja uvek više preferirao one što su malo popile. Još posle ponoči, ihaaaj...
Ne znam zašto ali mnoge se žene, devojke, pipike, ribice na tudžim svadbama upuste u stvari koje inače nikad ne bi. Nije to samo alkohol, ima nešto u tim svadbama što deluje kao afrodizijak na ženski svet... 8)
danas slavi 60.rodjendan, neka mu je srecan i neka nastavi da kreira lepu zenstvenu odecu ( parfemi mu nisu po mom ukusu al sta ja znam, ja sam i onako seljanka) . Devojke koji je vas omiljeni kreator i zasto? :D

Mhhhhh.................. Marc Jacobs naravno.... wink

Ali gaultier parfem je extra.... nenadmasan... Onaj stari... S izvajanim tijelima...

Hahahaha.... lollollol
(http://www.zezanje.rs/cms/wp-content/uploads/2011/03/deca_pupak.jpg)

TongueTongueTongue
vitonove tasne, lobutanove cipelice... mljac lol
Jimmy Choo opanci a sto se narodne nosnje tice, Armani 8)
(http://www.zezanje.rs/cms/wp-content/uploads/2011/03/deca_pupak.jpg)

TongueTongueTongue

Al' me ovi na nekog podsecaju... lol
i mene..na jednog naseg bivseg forumasa lollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:47 am.