Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nisam bio na sajtu 2 dana zbog obaveza. Danas bas razmisljam kako bi mi prijalo da vas vidim sve ovde i nasmejem se u ovih 2-3 sata pre spavanja, jer radim bukvalno po 12-14 sati na dan ...

Kad ja tamo a ono medjutim ...

Otvorim prvu temu sjajog naslova, onu kameleonovu u vezi smeha ... A tamo strahota. Zasto ste postali toliko nesrecni i mrgodni, da od ovog foruma koji treba da bude krajnje zabavan, pravite obicnu svadjaonicu. Danas se prvi put zapitao zasto ja ovde zapravo dolazim ...

U poslednje vreme ovde uopste ne zraci nikakva pozitivna energija, vredjamo se i svadjamo ... cemu ? Zasto imate potrebu uopste to da radite ? Da li time lecite neke komplekse iz vaseg realnog zivota ? Da li ste u prirodi zapravo takvi a ovde glumite pa samo s vremena na vreme ispliva ona vasa prava zica ?

Ne mislim ni na koga konkretno, vec se obracam svima vama, posto vidim da ovde vecina ima stav po pitanju nekih dogadjanja ... i da cak postoje podele na "njih" i "nas"

Zasto uopste imate potrebu da se svadjate, nekoga psujete i vredjate ?

Batalite se corava posla, psujte se privatnom porukom ako je to vec vas nacin komunikacije i ne umete normalno da raspravite razlicita misljenja. Ovde bi trebali da se druzimo i zezamo a ne da se svadjamo.

Ukoliko su vasi motivi za dolazak ovde svadja i vredjanje, vulgarnost i prostakluk, ja bih vas najljubaznije zamolio da ugasite profil i prestanete da dolazite ovde.

Zapravo sad na kraju ovog posta se pitam kome i zasto ja ovo pisem. Mozda bi najlakse bilo izbrisati Bookmark za ovaj forum i komunikaciju sa par clanova svesti na telefon i facebook ... jer sad se zaista pitam zasto ja ovde uopste i dolazim ...
Vazi... Nikog necu dirati prvi... Ako neko opet hoce da me cacka bicu tu, na ovoj temi... Samo da znate, po prelasku praga tolerancije ne priznajem nikakva pravila i obicno udaram ispod pojasa... (mozda je ovo za onu temu: "ostavite poruku za nekog ko ce razumjeti"Wink
Dolazis zato sto si ti moj drug Grobar, a Grobari imaju srca :D
Inace ne volim svadje, bockanje, podjebavanje i glumenje pametnih , ima na ovom forumu svega (kao i na svakom) ali kome se ja licno ne svidjam slobodno neka me preskoci ... Zivot je suvise kratak da bih razbijala glavu zasto nekom sa neta nisam cool ili zasto me ne voli, sta god da taj misli o meni recu samo O tebi sve najbolje (tako kazu i za pokojnike, a mnogi tako o njima npr ne misle) wink
ma znam ja da si ti ok momak, jesi preterao tamo al buduci da sam to shvatas, to te cinim dobrim covekom ...

nisam mislio a tebe ovom temom, vec na sve dogadjaje u proteklom periodu a bilo ih je ko pleve. Zadnjih dana je izgleda samo kulminiralo, i prilicno smrdi vazduhu

slazem se sa ovim sto kaze grobarka moja Smile i ja imam par ljudi ovde koji su mi mrski, al jednostavno ne citam njihove postove pa cak i ako me dokace e trudim se da odgovaram. Suvise cenim svoje vreme da bih nekome slicnom dozvolio da mi privuce paznju na 10 sekundi ...
Nema šaMse da se ljudi svađaDu samo na jednom mestu, to kad naiđe period i krene- zahvati sve teme a bogami i većinu članova... :?
Inace ne volim svadje, bockanje, podjebavanje i glumenje pametnih , ima na ovom forumu svega (kao i na svakom) ali kome se ja licno ne svidjam slobodno neka me preskoci ... Zivot je suvise kratak da bih razbijala glavu zasto nekom sa neta nisam cool ili zasto me ne voli, sta god da taj misli o meni recu samo O tebi sve najbolje (tako kazu i za pokojnike, a mnogi tako o njima npr ne misle) wink

E, neka si jednom javno rekla... Da ne bude da samo ja tebe obozavam... wink
Mi se na jugu ponekad pobijemo, ali se brzo pomirimo... Tongue
Za svadju je potrebno dvoje, tako da nikad samo jedna strana nije kriva... twisted
Generalno ne volim da se svadjam, a i kad se posvadjam to je ono kazem sta mislim i posle pet minuta idemo dalje... kao da nista nije bilo... twistedwink
Seksi decko...koja li te je tako smeksala,da mi je znati lol
Za svadju je potrebno dvoje, tako da nikad samo jedna strana nije kriva... twisted
twistedwink

Da li je uvek tako u virtuelnom svetu?

Ako me neko ne podnosi, neka me zaobidje. Kratko i jasno.
Nije tako loša tema, kao što može da se učini na prvi pogled. Dobro je da postoji neko mesto za pražnjenje negativne energije, da je ne bismo rasipali po drugim temama. Još samo kada bismo mogli da se pridržavamo toga da se samo ovde svađamo. Na primer, ova tema bi mogla da posluži, da ako neko na nekoj temi hoće nešto da mi zameri, da onda tamo to napiše uvijeno u neke kulturne oblande, a ovde da napiše slobodnim rečnikom i da sebi oduška. Neće mi smetati Smile
mada je svadja sastavni deo zivota, mislim da nema potrebe za takvim stvarima na ovakvom mestu..dovoljno je negativnih stvari u realnom zivotu..
Bzvz...
Sa kime trebam da se svadjam? Sa nekim koga nikada u zivotu nisam videla?
mada je svadja sastavni deo zivota, mislim da nema potrebe za takvim stvarima na ovakvom mestu..dovoljno je negativnih stvari u realnom zivotu..

Ja nekako imam sreće, pa mi u realnom životu preovlađuju pozitivne stvari, mada ima i poneka negativna, naravno.
Slažem se da ovde nema potrebe za svađom. Ipak i argumentovane rasprave i diskusije mogu da posluže kao dobra zamena za to Smile

Ja nekako imam sreće, pa mi u realnom životu preovlađuju pozitivne stvari, mada ima i poneka negativna, naravno.
Slažem se da ovde nema potrebe za svađom. Ipak i argumentovane rasprave i diskusije mogu da posluže kao dobra zamena za to Smile

apsolutno se slazem ali treba podvuci crtu ispod ovog argumentovane rasprave i diskusije a ne vredjanje i svadje
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:39 pm.