Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: SVADJAONICA
Nisam bio na sajtu 2 dana zbog obaveza. Danas bas razmisljam kako bi mi prijalo da vas vidim sve ovde i nasmejem se u ovih 2-3 sata pre spavanja, jer radim bukvalno po 12-14 sati na dan ...

Kad ja tamo a ono medjutim ...

Otvorim prvu temu sjajog naslova, onu kameleonovu u vezi smeha ... A tamo strahota. Zasto ste postali toliko nesrecni i mrgodni, da od ovog foruma koji treba da bude krajnje zabavan, pravite obicnu svadjaonicu. Danas se prvi put zapitao zasto ja ovde zapravo dolazim ...

U poslednje vreme ovde uopste ne zraci nikakva pozitivna energija, vredjamo se i svadjamo ... cemu ? Zasto imate potrebu uopste to da radite ? Da li time lecite neke komplekse iz vaseg realnog zivota ? Da li ste u prirodi zapravo takvi a ovde glumite pa samo s vremena na vreme ispliva ona vasa prava zica ?

Ne mislim ni na koga konkretno, vec se obracam svima vama, posto vidim da ovde vecina ima stav po pitanju nekih dogadjanja ... i da cak postoje podele na "njih" i "nas"

Zasto uopste imate potrebu da se svadjate, nekoga psujete i vredjate ?

Batalite se corava posla, psujte se privatnom porukom ako je to vec vas nacin komunikacije i ne umete normalno da raspravite razlicita misljenja. Ovde bi trebali da se druzimo i zezamo a ne da se svadjamo.

Ukoliko su vasi motivi za dolazak ovde svadja i vredjanje, vulgarnost i prostakluk, ja bih vas najljubaznije zamolio da ugasite profil i prestanete da dolazite ovde.

Zapravo sad na kraju ovog posta se pitam kome i zasto ja ovo pisem. Mozda bi najlakse bilo izbrisati Bookmark za ovaj forum i komunikaciju sa par clanova svesti na telefon i facebook ... jer sad se zaista pitam zasto ja ovde uopste i dolazim ...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:22 am.