Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

danas se pojavila...i opet ode...
to toplo, hladno... nadam se da je nesretno zaljubljena... ili nedovoljno pohebena... samo da nije neki F...
ima li ovde neka normalna koja se bas puno ne opterecuje sa svojim manama i svojim greskama?
...
lol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
to toplo, hladno... nadam se da je nesretno zaljubljena... ili nedovoljno pohebena... samo da nije neki F...
ima li ovde neka normalna koja se bas puno ne opterecuje sa svojim manama i svojim greskama?

Ja se unapred izvinjavam na svojoj radoznalosti, ali da bih vas bolje upoznala, mislim, sve forumase, moram da budem radoznala i pitam!?!?

A zasto bi se ti nadao da je nesretno zaljubljena? milo ti je zbog toga sto je nesretno?

I da ti odgovorim na pitanje iz post.

Ima, evo Ja, uopshte se ne opterecujem sa svojim manama i greskama. A znas li zasto? Zato sto posedujem mnogo vishe vrlina.8) wink

Ja se unapred izvinjavam na svojoj radoznalosti, ali da bih vas bolje upoznala, mislim, sve forumase, moram da budem radoznala i pitam!?!?

A zasto bi se ti nadao da je nesretno zaljubljena? milo ti je zbog toga sto je nesretno?

Ima, evo Ja, uopshte se ne opterecujem sa svojim manama i greskama. A znas li zasto? Zato sto posedujem mnogo vishe vrlina.8) wink

hahahahahhahahahahahhahahha
Cela ova farsa mi je smesna...Mnogo..SmileSmileSmile
A jel to nekom Dzastin Biber rodjak?

cccc.... nije valjda bila, ošla i nedirala te? Bezobrazna jedna! lol
I u gradskoj vrevi i u tišini ravnica ja ću uvek čuti šum mora i krike morskih ptica...
Cela ova farsa mi je smesna...Mnogo..SmileSmileSmile

Farsa?

Daj vishe, ne mogu da se ulogujem ovde a da neko ne misli da sam neki stari nick.
Mnogo se pravdas wink

Ali mene to ne interesuje,ni najmanje...Ni kao stari ni kao novi clan...

aj da budem i ja radoznala pa da pitam a koje su ti te vrline?

Vishe bi volela da to kazu ljudi koje me poznaju, ali evo nekih...dobrodushna, sasecajna, iskrena, odana, brizna....hoces josh?
Joj, omlet će da se oduševi...
I u gradskoj vrevi i u tišini ravnica ja ću uvek čuti šum mora i krike morskih ptica...
Mnogo se pravdas wink

Nisam se pravdala, samo sam te pitala sta je smesno. Ne citam nicije misli pa ni tvoje. Ti mozes da mislis sta ti je volja. Nastavi da se smejes, mozda i mene nasmejes. wink
Mnogo se pravdas wink

Nisam se pravdala, samo sam te pitala sta je smesno. Ne citam nicije misli pa ni tvoje. Ti mozes da mislis sta ti je volja. Nastavi da se smejes, mozda i mene nasmejes. wink

hahhahahahahahhahahahahhahahah
Vidi prst, i nemoj da mislish da je sredni......gle, i to mu smeshno roll
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:41 am.