Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jel vam se desilo da vas devojka zaprosi i da li bi se neka usudila na taj korak? Ne mislim pose neke dugogodisnje veze vec posle pardobro provedenih veceri.
ma zezala seSmile
Moja sestra je zaprosila zetaSmile vec 20 godina su u braku, dakle on nije odbioSmile
ma zezala seSmile
Moja sestra je zaprosila zetaSmile vec 20 godina su u braku, dakle on nije odbioSmile

To mi se desilo letos imao sam lepu avanturu sa njom koja je trajala nekih mesec dana i onda sam otisao sa jednom drugaricom na more. Taj dana kad sam dosao sa mora pojavila mi se uvece sa buketom cveca i recenicom : Ja sam dosla da te prosim. Bila je poprilicno pijana. Tako da sam je ubedio da legne da spava i da cemo o tome razgovarati sutra. Ujutru kad se probudila pobegla je glavom bez obzira. Promenula je broj telefona tako da nisam moga vise ni da stupim u kontakt sa njom. Od njene drugarice sam saznao dav je jako sramota sto sam je odbio i sto nisam cak ni hteo tad da spavam snjom
To mi se desilo letos imao sam lepu avanturu sa njom koja je trajala nekih mesec dana i onda sam otisao sa jednom drugaricom na more. Taj dana kad sam dosao sa mora pojavila mi se uvece sa buketom cveca i recenicom : Ja sam dosla da te prosim. Bila je poprilicno pijana. Tako da sam je ubedio da legne da spava i da cemo o tome razgovarati sutra. Ujutru kad se probudila pobegla je glavom bez obzira. Promenula je broj telefona tako da nisam moga vise ni da stupim u kontakt sa njom. Od njene drugarice sam saznao dav je jako sramota sto sam je odbio i sto nisam cak ni hteo tad da spavam snjom

A sad bi pristao?
....dogovori pod dejstvom alkohola se NIKADA ne vaze...ili bilo kojih drugih opijata i stimulativnih sredstava..
Pokrenuo sam temu posto je sinoc bila da mi cestita bozic sedela je nekih 5 minuta i onda otisla pod nekim smesnim izgovorom
Pokrenuo sam temu posto je sinoc bila da mi cestita bozic sedela je nekih 5 minuta i onda otisla pod nekim smesnim izgovorom
..tebi je bio smesan izgovor ali ne i njoj, kada je otisla...
..tebi je bio smesan izgovor ali ne i njoj, kada je otisla...
Mislim da je prica da mora da se vidi hitno sa drugaricom u 01h smezan izgovor, a da je pravi razlog da nije bila sigurna da li je to sto je dosla uopste ispravno
Izvini ali iz tvoje price mi se cini da je strasno osetljiva i da je ludo zaljubljena u tebe.... mislim da zna sta zeli i da ocekuje dosta od tebe. A to sto je otisla posle 5 minuta sa glupim izgovorom me samo navodi na to da je ona stidljiva.... to je isto razlog sto je bila pijana da te zaprosi. Cini mi se da joj je mnogo stalo do tebe. A sto se tice samog gesta... ORIGINALAN je.... svidja mi se.
...ima istine sto CUFKE prica..mozda bi trebao malo da se otvoris prema njoj..daj joj nadu..napravi korak ka njoj a ne od nje...
Tad kad smo pricali i kad me je prosila imala je decka, a i sad ima tog istog. Mislim sve mi se svidjalo kod nje sem te stvari. Znam da ne vidi nikakvu buducnost stim tipom posto je ozenjen i nikako nisam mogao da shvatim ribe koje se zabavljaju sa istim.
...mozda i ne treba da je shvatis,mozda je potrebno da je razumes a onda ces znati zasto je sa njim a ne sa tobom...
Potpuno se slazem sa milentijem... samim tim sto je toliko osetljiva... ima potrebe da bude sa nekim... cak i ako je ozenjen.... ali tajno... duboko u sebi.... ona tebe zeli... tebe ceka... ima potrebu da bude sigurna da je zelis... da ne bi ostala sama.
da ne bi ostala sama.

...kao SAMASAVAMA...hahaha..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:31 am.