Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

nadam se da sam pogodila ukus

Evo, kako je Belica divna. Stormy, odmah ti je ispunila želju Smile
Hvala Belicice od srca, zaista, ali ovu ne podnosim! lol Aj'e je izbriši i metni nešto lepo. :D

Npr. neki light jazz ili chill out. wink
Hvala Belicice od srca, zaista, ali ovu ne podnosim! lol Aj'e je izbriši i metni nešto lepo. :D

evo, jel sad bolje

evo, jel sad bolje

Mnogo bolje! Hvala još jednom. Zaista si slatka! Smile
bolje mene da su okacili za tebe....
...
E, sada bi bilo lepo kada bi neki muški član - pametan, šarmantan, zgodan i lep (mada su svi forumaši takvi Tongue ), ostavio neku lepu porukicu ili pesmicu za stormy. Smile Trudiću se da odgovorim na svaku (koliko mi vreme dozvoljava Smile ).
Naša draga stormy
još uvek je u formi wink
I moj poklon za vas. Da lepo spavate noćas Smile.

(http://www.youtube.com/watch?v=OFuZl43aN9w&feature=related)
Naša draga stormy
još uvek je u formi wink

Kao Dorian Gray. :D

Zauvek! To je ionako stvar duha, msm pored tela.

Hvala, Srce! wink
Pih....preduhitri me Srdac :?

Auuu, al' si maštovit noćas! Kud se dede sva Tvoja kreativnost i nadarenost?! Tako lepo pišeš, a sad kao ostao si bez teksta! Sunce li Ti razmaženo i lenjo! evil
Eeeee, ko je bio dobar i strpljiv, dobiće od s. još nešto mnoooogo lepo. wink

(http://www.youtube.com/watch?v=N09VEKI30GQ&NR=1)
Ostali ste bez teksta?! Ako... Pustite ponovo, ćutite, gledajte i maštajte.... wink

Auuu, al' si maštovit noćas! Kud se dede sva Tvoja kreativnost i nadarenost?! Tako lepo pišeš, a sad kao ostao si bez teksta! Sunce li Ti razmaženo i lenjo! evil

lollol Priznajem....

Volim svako crveno slovce....izgleda mi kao da izlaze iz crvenih federcica nehajno rasporedjenih oko bledog,neispavanog lica.Podsecaju na tanusne mozdane vijugice.Neke su nakostresene,preplicu se kao misli uplasene lutalice,neke mirno dremaju ispod njih uljuljkane u svetu tisine.
I nekad,samo ponekad,jedan nemiran cuperak padne preko cela.I tad se nesigurno dete pretvara u Stormy.......

wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:32 am.