Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li je SQ kombinacija vestina koja pomaze ljudima da pronadju seksualno zadovoljstvo. Logicno, zakljucujem da je u tom slucaju osoba koja ima visok SQ zadovoljnija i srecnija, vise ce uzivati u seksualnim odnosima i slicno.

Sta vi mislite o tome ? Koliko ste seksualno inteligentni ? Sta vi mislite o seksualnoj inteligenciji ?
Uvek mi je bilo smešno kad vidim sex i inteligenciju u istoj rečenici lol
Da li je SQ kombinacija vestina koja pomaze ljudima da pronadju seksualno zadovoljstvo. Logicno, zakljucujem da je u tom slucaju osoba koja ima visok SQ zadovoljnija i srecnija, vise ce uzivati u seksualnim odnosima i slicno.
. . .

Što reče Bajga - mnogo pametnije je sporije.

Što će reći da je u tom "sportu" ineligencija hendikep . . . men' tako logično. lol
nebik ja to takoj reko, nekoj manje inteligetan bi muzo sise da pije mleko a zena nije krava ... odlaganje il ubrzavanje snosaja takodje ide iz glave, stoga mislim da nisu glupi bili ovi sto smislise ovaj termin seksalne inteligencije ...
Kakva kovanica!!! Smišljena od američkih spisateljica "bestselera", a eksploatisana u nižerazrednim ženskim časopisima. Šta je slijedeće? Prehrambena inteligencija?
malko sam pritupast. kako se prevodi to
bre kameleonce nije tako Smile

elem ... psiholozi zapravo smatraju da postoji vise vrsta inteligencije. naime to osnovna podela je cini mi se na poslovnu, duhovnu, politicku i emocionalnu. dalje ove vrste inteligencije sadrze i svoje podgrupe medju kojima je i seksalna inteligencija SQ, koja se smatra podgrupom duhovne i emocionalne inteligencije ...

Verujem da bi nekonzumacija seksa dovela do ozbiljnih psiholoskih poremecaja, stoga mislim da ipak sve potice iz glave ... emocionalni nadrazaji, tipa svidja mi se, lozi me, dize mi se takodje poticu iz glave a usko su vezani za seksualnu inteligencij ...
nebik ja to takoj reko, nekoj manje inteligetan bi muzo sise da pije mleko a zena nije krava ... odlaganje il ubrzavanje snosaja takodje ide iz glave, stoga mislim da nisu glupi bili ovi sto smislise ovaj termin seksalne inteligencije ...

"Manje inteligentan" - pa "muzo sise"? shock

Mnoooogo je Kume?! lol
Kakva kovanica!!! Smišljena od američkih spisateljica "bestselera", a eksploatisana u nižerazrednim ženskim časopisima. Šta je slijedeće? Prehrambena inteligencija?

E sa ovim se slazem wink

A kad se radi o vezi seksa i inteligencije siguran sam da postoji.Obicno su pritupi "fizikalci" a pametniji nastoje da od seksa naprave umetnost wink
Ko zna-zna a ostali se pitaju gde su pogresili lol
Ko zna,zna-ko ne zna nek trenira.... lollol
Menjamo temu u trening-centar...nece niko da se javi za vezbe...osim mene lol
ne znam jesam li "seksualno inteligentan" ali volim sex
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:18 am.