Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Imam dva pitanja.. Jedno pitanje za zene, a drugo za muskarce..
1. Devojke, da li bi pristale na jednu noc za milion dolara? I ako bi vam to neko ponudio kako bi ste se poneli prema toj osobi? Da li bi mu zveknuli samarcinu i fino mu odbrusili.. Ili bi pristali i uzeli 1 000 000 dolara i kud koji mili moji?

2. A vi muskarci da li bi ste svojo zeni/djevojci dozvoli da za milion dolara provede noc sa muskarcem? Kako biste reagovali kad bi vam neko zenu/djevojku pitao na tako nesto?

Molila bih da se uozbilite i bez tracaranja...

rollrollrollarrowidea :!: :!: :!:
a devojka bi me,kao,pitala? Opalila bi se,uzela pare i šutnula bi me jako,jako

2. A vi muskarci da li bi ste svojo zeni/djevojci dozvoli da za milion dolara provede noc sa muskarcem? Kako biste reagovali kad bi vam neko zenu/djevojku pitao na tako nesto?

Mlila bih da se uozbilite se i bez tracaranja...

rollrollrollarrowidea :!: :!: :!:

Ja bih joj to svakako dozvolio, pod uslovom da dotični stavi kondom. Ako smo u vezi, a ne u braku, ne bi mi previše smetalo da se kresne s nekim sa strane, naravno, opet pod uslovom da dotični stavi kondom. Ako ne proba još ponekog, kako inače može da utvrdi da sam najbolji? lol
Ako se radi o braku, onda bih joj dozvolio tako nešto samo u slučaju da mi dotični nije dostojna konkurencija wink
TrenUtno sam u TakvE siTuacijE da biH pristao i U ednoj i u drugoj vaRijanti i za Manje pare.
Ceo Svet u krIze, svE je otishlO takoretji u PM a ja našO sad da iNvestiram i da Ulažem u dugOročni pOslovi.
wink NeštO sE ipak misliM bOlje da mi Žena legne s PartnerOm za slUčaj nUžde nEgo da ja skAčem sa SoliteRi ako finansijski pUknem.
To je ona čudna situacija, šta god da se uradi . . . sledi kajanje. lol
da li bi ste svojo zeni/djevojci dozvoli da za milion dolara provede noc sa muskarcem? Kako biste reagovali kad bi vam neko zenu/djevojku pitao na tako nesto?

Niko me ne mogu nista da zabranim, ali hipoteticki da imam milijardu dolara da bih mu je i rekao da doda na onaj svoj milion jer toliko vredi samo jedan osmeh moje devojke ...
nepristojna ponuda shockshockshock
to je vrlo pristojna ponuda lollollol
:D milja dolara jel , i sta onda , bahami ,turska, grcka i prekosutra opet fataj nekog za milju , ma ponuda je pristojna , al nije vredna , gde ima para nema zara , verovali ili ne , proverite sami 8)
Nije tu bitna cifra.

Prvo treba da odlucis da li hoces tako nesto...posle sledi cenkanje. wink

Arina....psssst.....jesi li dobila ponudu? rolllol

Ovaj mi čita misli winkrolllol
hehe za dinar je uvek bilo bolje nego za dve kuce palatu ,jahtu i ostalo , ko nije probao uvek ima shanse 8)

Ovaj mi čita misli winkrolllol

nema tu sta da se cita , to je jasno kao dan ,samo kad padne mrak tesko je odoleti lol
Film te inspirisao? Smile

Ja bih mog momka pustila. Em ce malko promeniti, em ce zaraditi, dupla korist... Smile
ne bi joj nikad dozvolio takav luksuz.
Samo nesiguran muškarac ne bi dozvolio svojoj ženi ili devojci da uradi tako nešto za toliki novac.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:55 am.